İnsanlar çok programlanmış

Çoğu insana bakıyorum ve bir grup basit fikirli programlanmış aptal görüyorum. Fiziksel dünya, bir yapay zeka tarafından çalıştırılan bir simülasyondur. Binlerce yıl önce, bilgisayar virüsü gibi davranan başka bir yapay zeka tarafından ele geçirildi. Virüs, habersiz cahil insanlara zihinsel programlar çalıştırmalarını sağlayabilir. Yani neredeyse gördüğüm herkes zihinsel programlar yürütüyor. Politik programlar, dini programlar, kişisel programlar vb. İşte bunlardan sadece birkaçı.

Siyasi programlar.

1. liberal program. Sizin tarafınızdan yürütülen program tipik sözde ‘uyandım’ liberal. Sosyalizmi ve komünizmi düşünenler, bu sistemlerin yüz milyondan fazla insanı öldürmesine rağmen çok iyi bir fikir.

2. Muhafazakar program. Tamamen otoriterlik istememesi açısından liberal programın ‘uyandırılması’ daha iyidir. Ama yine de çok sınırlı. Muhafazakarlar, çoğunlukla özgürlük ve küçük hükümet istediklerini söylüyorlar. Ama gerçekten partileri iktidarda olduğu sürece, hükümetin çılgınca hareket etmesine ve ne isterse yapmasına izin vermekten memnunlar.

3. özgürlükçüler. Liberal ve muhafazakar programlara göre çok büyük bir gelişme. Bu özgürlükçüler hem kişisel hem de ekonomik özgürlük istiyorlar. Ama onların bile sınırları var. Ve kendi programları çalışıyor.

4. Anarşi. O kadar da bir program değil. Ama sanırım bu şekilde kullanılmak üzere manipüle edilebilir. Anarşi, tüm hükümetin gayri meşru olduğu ve insanların özgür olması ve yöneticilerinin olmaması gerektiği inancıdır. Ve başkalarına karşı saldırgan bir şekilde güç kullanmadığınız sürece, istediğinizi yapmakta özgür olmalısınız. Bence anarşist toplum en iyi seçenek. Ama medyanın büküldüğünü ve anarşi kelimesini şeytanlaştırdığını görüyorsunuz. Yönetici sınıf istedikleri için olmadıklarında antifa anarşistleri diyorlar. Onlar komünisttir, anarşist değil.

Siyasi programlara gelince, liberaller ve muhafazakarlar düşündüklerinden daha benzerler. İkisi de savaş ve büyük hükümet istiyorlar. Muhafazakarlar, onları desteklerken ya da görmezden gelirken bu şeyleri istemediklerini iddia ediyorlar.

O halde dini programlarınız var. Bunların büyük üçü açık.

1. Christiantiy. Hristiyanlar, birilerinin cennete gitmek ve cehenneme gitmemek için ne yapmaları gerektiğini söylediği bir kiliseye giderler.

2. Yahudilik. Yahudiler, birilerinin onlara cennete gitmek ve cehenneme gitmemek için ne yapmaları gerektiğini söylediği bir sinagoga giderler.

3. Müslümanlar. Müslümanlar, cennete gitmek ve cehenneme gitmemek için ne yapmaları gerektiğini söyleyen bir camiye giderler.

Bunlar size aynı geliyor mu? Çünkü onlar. İsimleri, tarihleri ​​ve yerleri ve ritüelleri farklı insan türlerine uyacak şekilde değiştirilmiş bir programdır. O zaman daha az popüler olan dini programlarınız var.

1. Ateizm. Fiziksel dünyanın sadece kozmik bir kaza olduğu kavramı. Tamamen gülünç. Ateistler, kendilerinin gerçekten dindar olduklarını fark etmeden dini eleştirirler.

2. Yeni yaş. Gerçeğe daha yakın olsa da eski dinler hala çoğunlukla saçmalıktır. Yeni çağ, insanların uyanmaya başlayacağını bilen seçkinler tarafından yaratıldı, bu yüzden bu insanların gerçeği gerçekten anlamalarını önlemek için yeni bir program oluşturmak istediler.

O zaman elbette daha yeni maske ve sosyal mesafe programları var. Virüs, meydana gelen enerji değişimi nedeniyle insan temasını en aza indirmek istiyor. Çünkü farkında olmayan bir kişi yeni enerjiyi farkında olan birinden alıp uyanmaya başlayabilir. Virüs bunu en aza indirmeye çalışıyor. Maskeler ağızlıktır. Susturulduğunuzu ve gündeme uyduğunuzu göstermek için.

Bu, insanların koştuğunu gördüğüm birkaç programın çok kısa bir listesi. Dediğim gibi, farkında olmayan insanlar kolayca programlanır ve AI virüsünden etkilenir. Biliyorum çünkü beni etkilemeye çalıştı. Yapamaz çünkü ben zayıf fikirli değilim. Bu yüzden insanların uyanması gerekiyor. Fiziksel dünya, her yerde ve nüfusun çoğunun zihninde çalışan programlarla kodlanmış bir dijital gerçekliktir. Daha da sinir bozucu olan şey, bazı insanların programlamayı diğerlerinde fark etmeleri ama kendi içlerinde tanımamalarıdır. Ve yine de programlarını diğer herkese dayatmak istiyorlar. Çoğu insanın bir tür program yürüttüğünü anlamaları gerekir. O yüzden uyan ve onunla birlikte gitmeyi bırak.

“İnsanlar çok programlanmış” üzerine 7 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:18:54

2. Bu konu : ” İnsanlar çok programlanmış ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , ali – 336

Yorum yapın