Bu, aşıyı alan ve onu sorgulayan herhangi biriyle yüzleşirken aşının işe yaradığının kanıtı olarak kullanan herkesin eğitimsiz ve cahil savunmasıdır. Savunman buysa, bilimin kendisi de dahil olmak üzere kimsenin söylediği tek bir kelimeyi dinlemedin.

Bu bir mRNA aşısı. Yenilikçi tıp. Tamamen denenmemiş. Diğer aşıların aksine. Aslında, tıptan çıkar ve sıkı bir şekilde genetiğe girer. Açıklamama izin ver.

RNA nedir? RNA, Ribonükleik Asittir. Ve gerçekten okula gittiyseniz, DNA’yı duymuş olacaksınız. Bu deoksiribonükleik Asittir. Ve DNA hakkında bir şey biliyorsanız, o herhangi bir organizmanın genetik yapısını içerir. Her ikisi de çok benzer, ancak farklılıkları da var. Ama daha da önemlisi, işlevleri hakkında konuşalım.

DNA, genetik bilgiyi kopyalar ve depolar. Bir organizmanın içerdiği tüm genetik bilgilerin bir taslağıdır. RNA, DNA’nın içerdiği genetik bilgiyi proteinleri oluşturmak için kullanılan bir biçime dönüştürür ve ardından bunları ribozomal protein fabrikalarına taşır.

MRNA aşısı, DNA içindeki genetik bilgiyi dönüştüren sentetik bir “haberci” RNA zinciridir. Şimdi, bunu Covid virüsüyle savaşmak için bağışıklık sistemini güçlendirmek amacıyla protein üretmek için yaptıklarını söylediler, ancak buradaki daha büyük resme gerçekten bakarsanız, potansiyel gerçekliği anlamak sizi oldukça uyuşmuş halde bırakabilir. Durumun.

Aşıyı yaptırdıysanız, DNA’nızın artık değiştiğinden emin olabilirsiniz. Bunun sonuçları hakkında herhangi bir fikriniz var mı? Genetik yapınız değişiyor.

% 0,03’ten fazla ölüm oranına sahip olmayan bir virüs nedeniyle, genetik yapınızı değiştiren bir maddeyi almanız için aşırı baskı altına alıyorsunuz. Grip ile paralel olan bir virüs (Covid’in gelişinden beri gizemli bir şekilde ortadan kayboldu.) FDA’nın bunu henüz meşru bir aşı olarak onaylamadığını, ancak yalnızca acil kullanım için onayladığını belirtmiyorum bile.

Bu, sizin üzerinizde test edildiği anlamına gelir! Çoğu “aşı” şirketi bunu bir aşı olarak değil, bir “işletim sistemi” olarak adlandırıyor. Bay Gates’in buna böyle hitap ettiğini varsayacağım!

Eğer bana DNA’mın sağlam kalmasını isteyecek kadar bencil olduğumu söyleyecek kadar cahilsen, birinin hayatını tehlikeye atarak, zaten altta yatan koşulları olan ve muhtemelen onlar yüzünden gripten veya başka bir rahatsızlıktan ölmüş olacaktı. Başarısız bir bağışıklık sistemine sahipseniz, o zaman tamamen delisiniz.

İnsanların “normale dönmenin tek yolu buysa, o zaman ben yaşıyorum” dediklerini görüyorum. Sadece kafam sarsıldı.

Bu insanlar, sırf “hayatlarını” geri alabilmek için, “yaşam” ın ne olduğu dokusunun değişmesini riske atmaya fazlasıyla hazırlar mı?

Saçma konuştuğumu sanıyorsan, seni daha çok kandırırsın. Git ve aşıyı yaptır. Umarım, zamanı geldiğinde kararından pişmanlık duymazsın.

Bu bilgiler, okumanız için hazırdır. Gözleriniz tamamen kapalıyken kolları sıvayacak kadar cahilseniz, belki de “hayat” ın gerçekte ne olduğu konusunda hiçbir fikriniz yok ve tam bir fantezinin peşinde koşuyorsunuz. Bunun hayat kurtarmakla ilgili olduğunu düşünüyorsun.

Bunun “yaşam ya da ölüm” kadar net olduğunu düşünüyorsunuz. Öyle değil. Korktuğum bir aşı yüzünden ölmek değil. Potansiyel uzun vadeli etkileriyle yaşıyor. Yaklaşık bir hafta içinde Covid’in etkilerinin geri geleceğini görecek olan% 99,97 hayatta kalma oranının aksine.

Yani aşıyı aldınız ve ölmediniz. Harika haberler.

Aşıyı ben almadım ve ben de ölmedim! Bunu birkaç yıl sonra geri alalım, ben hala insan olduğumda … Ne olduğunu Tanrı bilir.

Author

30 Comments

1. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha güzel, tebrikler , – 48

2. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

3. Diyarbakır merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 16-04-2021 14:51:53

4. Bolu merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 16-04-2021 17:33:41

5. Niğde dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Slm sayfan valla hayran edici, twitter da paylaştım , emin – 147

6. Muş merkezden ben memo. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 16-04-2021 19:54:31

7. Yalova dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Selamlar paylaşım gerçekten iyi, teşekkürler , Emine – 15

8. Rize dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Selamın aleyküm sayfanız yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 419

9. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 462

10. Gümüşhane dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Slm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 485

11. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

12. elif yılmaz Reply

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm web siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım 17-04-2021 01:27:43

13. Kocaeli dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Merhaba web siten ciddiyim dikkat çekici, saolun , memo – 400

14. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Selam siteniz valla güzel, teraziye tıkladım , ziya – 228

15. Ağrı dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Slm paylaşımın vallaha güzel, saolun , Aylin – 48

16. Iğdır dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Merhaba herkese web siten ciddiyim hoşuma gitti, saolun , mehmet – 119

17. Tokat merkezden ben Hasan. Mrb web siten valla mükemmel, teşekkürler 17-04-2021 14:36:05

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , elif yılmaz – 277

19. Kırşehir dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Selam web sitesi gerçekten mükemmel, şukuladım , emin – 341

20. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Selam sayfa vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 272

21. Denizli merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 22-04-2021 19:54:24

22. Kilis dan kimler var. İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” . Merhaba herkese paylaşım gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 23

23. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. selam arkadaşlar siten süper ötesi iyi, şukuladım , gaye – 121

24. Bu konu : ” İnsanlar diyor. “Aşı oldum ve kendimi iyi hissediyorum.” ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz çok güzel, tebrikler , Emine – 398

25. Selamın aleyküm web siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım

26. Şanlıurfa merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web siten vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 07-05-2021 04:31:37

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link