Ama dünyadan nefret etmeye başlamayın, olması gerektiği gibi! Herkesin nasıl “Ah bu insan doğası” olduğunu bilirsiniz. Hayır, sanırım insanların etrafında belirli şekillerde davranmalarına neden olan şey. Hayvan krallığındaki yaratıkların birbirlerine nasıl davrandıklarıyla ilgili. Tüm bu yeni agey insanlar frekanslar ve titreşimler hakkında konuşuyor. Dünyanın tüm bu zalimliğe, dehşete ve güzelliğe aynı anda izin veren kendi titreşimine sahip olduğuna inanıyorum. Hayatın gelişmesine izin veren, aynı zamanda birbirini tüketen yaşam / hayvanlar / bitkiler, bir başkasının yararına “zalim” olma.

Komplo, New Age insanları dünyanın titreşimini yükseltiyor ve Dünyayı seven ve isteyenler, bu yükselmenin tam tersi yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar. Dünyadaki barış sever

Author

69 Comments

1. Muğla merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, saolun 21-09-2020 10:33:40

2. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Sivas merkezden ben mehmet. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:24:20

4. Kayseri merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:30

5. Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 00:05:48

6. Slm siten süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:25:03

8. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 143

9. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 87

10. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-10-2020 04:13:44

11. Siirt dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 254

12. Kırklareli dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . selam arkadaşlar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 241

13. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selamlar siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 18

14. Selam herkese sayfa süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 326

16. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 412

17. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhaba herkese sayfan inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 223

18. Osmaniye merkezden ben hatice. Slm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-12-2020 21:44:48

19. Hatay merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:44:39

20. Eskişehir dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhaba herkese sayfa inanki iyi, sağolun , Aylin – 327

21. Muş merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten valla çok iyi, sağolun 19-12-2020 14:08:49

22. Aksaray dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Selam sayfa vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 334

23. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Slm web siteniz cidden mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 29

24. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Slm sayfan inanki hayran edici, teraziye tıkladım , ahmet – 131

25. Edirne dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Selam herkese web siten harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 469

26. Bolu dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 185

27. elif yılmaz Reply

Mardin dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhaba herkese siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 199

28. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanki güzel, facebookta paylaştım 21-01-2021 04:56:45

29. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 398

30. Karaman merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 28-01-2021 16:08:29

31. Samsun merkezden ben banu. Selam siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 03-02-2021 18:51:02

32. Slm paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

33. Ordu dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Emine – 299

34. Gaziantep merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun 30-03-2021 19:33:43

35. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Slm web siten harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 92

36. elif yılmaz Reply

Selam herkese bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım

37. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 122

38. Elazığ merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan valla mükemmel, teraziye tıkladım 16-04-2021 23:10:36

39. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 146

40. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler

41. Ankara dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhaba herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 353

42. Mardin merkezden ben ali. Merhaba sayfan inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 14:23:55

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 342

44. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ziya – 95

45. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım

46. Eskişehir dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Mrb web sitesi ciddiyim iyi, sağolun , ziya – 337

47. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2021 07:35:41

48. Aydın dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Merhaba herkese paylaşım yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 89

49. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Slm paylaşımın ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 173

50. Rize dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, sağolun , memo – 300

51. Mrb paylaşım ciddiyim güzel, teraziye tıkladım

52. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , Emine – 462

53. Nevşehir merkezden ben Emine. Slm web siten inanılmaz iyi, saolun 14-06-2021 01:25:43

54. Ardahan merkezden ben emin. Slm sayfan harbiden mükemmel, şukuladım 19-06-2021 22:30:14

55. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 325

56. Merhabalar paylaşım yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım

57. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 419

58. Zonguldak dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 298

59. Trabzon dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . selam arkadaşlar paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 296

60. Mrb siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

61. Kütahya dan kimler var. İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. . selam arkadaşlar sayfan inan ki dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 214

62. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhaba siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 491

63. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 193

64. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 28

65. Bu konu : ” İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 316

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link