İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır.

Ama dünyadan nefret etmeye başlamayın, olması gerektiği gibi! Herkesin nasıl “Ah bu insan doğası” olduğunu bilirsiniz. Hayır, sanırım insanların etrafında belirli şekillerde davranmalarına neden olan şey. Hayvan krallığındaki yaratıkların birbirlerine nasıl davrandıklarıyla ilgili. Tüm bu yeni agey insanlar frekanslar ve titreşimler hakkında konuşuyor. Dünyanın tüm bu zalimliğe, dehşete ve güzelliğe aynı anda izin veren kendi titreşimine sahip olduğuna inanıyorum. Hayatın gelişmesine izin veren, aynı zamanda birbirini tüketen yaşam / hayvanlar / bitkiler, bir başkasının yararına “zalim” olma.

Komplo, New Age insanları dünyanın titreşimini yükseltiyor ve Dünyayı seven ve isteyenler, bu yükselmenin tam tersi yapabilecekleri her şeyi yapıyorlar. Dünyadaki barış sever

“İnsanlar doğası gereği kötü değildir, bu Dünya’dır.” üzerine 8 yorum

1. Sivas merkezden ben mehmet. Selam herkese siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 09:24:20

2. Kayseri merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siten vallaha hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:19:30

3. Sinop merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-10-2020 00:05:48

4. Manisa merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım 19-10-2020 05:25:03

Yorum yapın