İnsanlar, et yediğinizden emin olun ve ayrıca çocuklarınız varsa onları da etle besleyin. Sağlıklı ve güçlü beyin, vücut, kemik, organ ve kas gelişimi için son derece önemli ve önemlidir.

Dostlar, et sizin için kötü değildir, kalp hastalığına neden olmaz ve kanser olasılığını artırmaz, ancak oksalatlı yiyecekler, bazı meyve ve sebzelerde bulunan belirli kanserler, böbrek taşları ve diğer birçok şeyle geniş bir şekilde ilişkilendirilmiştir. Et sizin için kötü değildir ve güçlü bir vücut ve organlar inşa etmek için çok önemlidir. Et sizin için fena değil, olduğuna ikna olmayın ve özellikle genç, büyüyen beyinlerde ve bedenlerde gereklidir.

“İnsanlar, et yediğinizden emin olun ve ayrıca çocuklarınız varsa onları da etle besleyin. Sağlıklı ve güçlü beyin, vücut, kemik, organ ve kas gelişimi için son derece önemli ve önemlidir.” üzerine 11 yorum

1. Muğla dan kimler var. İnsanlar, et yediğinizden emin olun ve ayrıca çocuklarınız varsa onları da etle besleyin. Sağlıklı ve güçlü beyin, vücut, kemik, organ ve kas gelişimi için son derece önemli ve önemlidir. . Selam herkese sayfanız harbiden çok güzel, sağolun , memo – 389

2. Denizli merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 19-10-2020 05:21:03

3. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 20-10-2020 15:54:30

4. Bu konu : ” İnsanlar, et yediğinizden emin olun ve ayrıca çocuklarınız varsa onları da etle besleyin. Sağlıklı ve güçlü beyin, vücut, kemik, organ ve kas gelişimi için son derece önemli ve önemlidir. ” çok güzel. Slm paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 356

Yorum yapın