Hepimizin daha iyi bir toplum için kendi görüşleri ve fikirleri var, ancak sonuçta hiçbirimiz bir şey bilmiyoruz.

Burada ne yaptığımız, ne yapmamız gerektiği veya bunu nasıl başarmamız gerektiği hakkında hiçbir fikrimiz yok.

Teistler, Ateistler, Gnostikler, Darwinistler, Büyük Patlayıcılar, Marksistler, Cumhuriyetçiler, Liberterler, Demokratlar, Bilimciler ve hatta Budist Rahipler neler olup bittiğini kimse bilmiyor. Herkes, herkes kadar cahildir.

Görünüşe göre sonsuz bir nükleer patlama bulutu ile çevrili, muazzam bir nükleer patlama topunu çevreleyen suyla kaplı dev bir kaya topunun üzerinde yaşıyoruz.

Dünyada ortalama bir insan kadar zeki goriller var. Ve tabii ki, çoğu insan araba kullanma ve bir gorilin yapamayacağı basit işler yapma yeteneğine sahiptir, ancak bedenlerimiz bize yeteneklerimizi verir, beyinlerimiz değil. Goril olsaydın, ormanda da olmak isterdin. Bir goril isem, araba kullanmak aptalca geliyor. Ormanda koşmayı ve göğsüme vurmayı tercih ederim.

Mesele şu ki her zaman anlamadığımız bir sürü şey hakkında tartışıyoruz. Her şey, silah hakları, arabalar, yollar, savaş, eğitim, kariyer, yaşam tarzları, hobiler, telefonlar, her şey hakkında belirli inançlarımız var. Ama hiçbirimiz ne yapmamız gerektiğini gerçekten bilmiyoruz. Hepimiz masaya yemek koymak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Muhtemelen hepimiz daha iyi bir dünya istiyoruz. Sadece oraya nasıl gidileceğine katılmıyoruz. Bunu özellikle reddit’te aklınızda bulundurun.

Author

9 Comments

1. Burdur merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 27-02-2021 06:39:46

2. Diyarbakır dan kimler var. İnsanlar habersizdir . Selam herkese paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler , Emine – 233

3. Malatya dan kimler var. İnsanlar habersizdir . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 458

4. Ankara dan kimler var. İnsanlar habersizdir . Selam paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 94

5. Bu konu : ” İnsanlar habersizdir ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, teşekkürler , Aylin – 217

6. Yalova merkezden ben ali. Selam web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 11-03-2021 06:28:24

7. Bu konu : ” İnsanlar habersizdir ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 275

8. Bu konu : ” İnsanlar habersizdir ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 315

9. Erzurum merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-04-2021 01:03:01

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link