Kan dolaşımına balgam enjekte etmek için kaynak mı? Ayrıca, kan dolaşımı mikroplara karşı oldukça düşmanca, ağız ve burundaki mukozal zarlardan çok daha fazla, bu yüzden bunu yapsalar bile, nedenini açıklayabilir.

Ama evet, aynı genetik koda sahip virüsler aldığınızda, insanların etrafına yayılan bu, bulaşıcı olduğunun kanıtıdır. Kabul edeceğiniz tek kanıt 1920’deki insanların havada bir kişiden diğerine geçen virüs parçacıklarını doğrudan gözlemlemesi olmadığı sürece …

Author

28 Comments

1. Samsun merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 20-11-2020 06:13:40

2. Çankırı merkezden ben emin. Slm sayfanız vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 20-11-2020 09:29:01

3. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 329

4. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. Selamlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , hatice – 250

5. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , hatice – 267

6. Niğde merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 08-12-2020 07:12:22

7. Aksaray merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-12-2020 20:04:40

8. Merhaba web siteniz gerçekten hayran edici, şukuladım

9. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha iyi, twitter da paylaştım , – 241

10. Tokat dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . Selamlar sayfan harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 136

11. Hatay dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . selam arkadaşlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 48

12. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. Selam sayfan yeminle çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 262

13. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi hayran edici, teşekkürler , – 271

14. Düzce merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım 31-12-2020 05:56:13

15. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, saolun , ahmet – 138

16. Ordu dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 42

17. Elazığ merkezden ben . Merhaba paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 11-01-2021 19:37:22

18. Karaman dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . selamun aleyküm siten süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 323

19. Aydın merkezden ben . Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 17-01-2021 09:09:36

20. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım

21. Rize dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . Slm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , gaye – 367

22. Çorum dan kimler var. İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 153

23. Bu konu : ” İnsanlar her zaman salgınların bir komplo olduğunu düşünür. Covid’e özgü değil. Hiçbirinin komplo olmadığını düşündürüyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, sağolun , ziya – 183

24. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

25. selamun aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link