İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne?

Diyelim ki Trump tekrar seçildi ve ikinci dönemin son gününde Büyük Yeni Uyanış asla gelmiyor. Hollywood düzeyinde hiçbir pedofil – ya da Bilderberg üyeleri, bankacılar, Katolik kilise din adamları ve Derin Devlet – hiçbiri tutuklanıp yargılanmıyor. Bazı düşük seviyeli pedo halkaları takıldı, ama daha fazlası değil. Sonra ne?

Bir an için durun ve Trump’ın Adalet Bakanlığı’nın şu anda Wikileaks’in arkasındaki adam Julian Assange’ın peşinden nasıl gittiğini düşünün. Wikileaks, Trump ve diğer herkesin Hillary ve Podesta’nın tüm e-postalarına erişebildiği yer. DNC’nin yolsuzluğunu kanıtlayan ve Pizzagate’i ortaya çıkaran e-postalar.

Trump’ın kampanya yolunda Wikileaks’i nasıl övdüğünü hatırlıyor musunuz? İşte bir hatırlatma.

Şimdi Julian Assange’ın durumunu düşünün. Yaklaşık 8 yıl önce bir Ekvador büyükelçiliğinde yaşıyordu. zorla kaldırılmak 2017 yılında; Ekvador’daki evi, tuvalette bile gizli kameralar ve mikrofonlarla dinleniyordu ve tüm o yıllar boyunca sürekli gözetim altında yaşadı. Onu ziyaret eden herhangi biriyle olan etkileşimlerinin tümü, hatta ABD’deki suçlu iadesi ve davasıyla ilgili olarak avukatlarıyla olan etkileşimleri kaydedildi (bu arada bu, büyük ölçüde yasadışıdır ve normalde ona karşı kovuşturmayı geçersiz kılar; Daniel Ellsberg böyle Pentagon Belgeleri, Casusluk Yasası kapsamında suçlanmadı çünkü Nixon da benzer şekilde casusluk yaptı).

Öyleyse Trump neden Assange’ı affetmeyecek, bunun yerine aktif bir şekilde ABD’ye iadesini sürdürüyor ve 2017’den beri bunu yapmak istiyor. Trump’ın eski kampanya yöneticisi Paul Manafort, yeni dönem Ekvador başkanı Lenin Moreno Ekvador Assange’ı ABD’ye teslim edecek. Kanıt

Şimdi Trump neden Assange’ı hapse atmak istesin ki? 175 yıl? Wikileaks ve Podesta e-postalarının arkasındaki adam (yoğun Q kaynak materyali). Q mantığına göre, Trump Bill Barr’a Assange’ın davasını affetmesini veya en azından ona merhamet göstermesini emretmez mi? Trump’ın bunu yapmak için iyi bir nedeni olmaz mıydı?

Q takipçileri neden genel olarak Assange’ın davasıyla daha fazla ilgilenmiyor? En azından Podesta’nın e-postaları gibi daha fazla sızıntı istemiyor musunuz? Ayrıca Trump’ın Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun 2016-2017 yılları arasında CIA Direktörü olduğunu da düşünün (ona Trump tarafından verilen bir pozisyon); CIA’da geçirdiği süre boyunca Wikileaks’i gördüğünü söyleyen Pompeo “düşman bir yabancı ajans”.

Bir saniye gerçek olalım ve tüm bunları düşünelim.

“İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne?” üzerine 11 yorum

1. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-09-2020 10:10:08

2. Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 18-09-2020 22:30:51

3. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:19:40

4. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 72

5. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 406

6. Aydın dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 19

Yorum yapın