Diyelim ki Trump tekrar seçildi ve ikinci dönemin son gününde Büyük Yeni Uyanış asla gelmiyor. Hollywood düzeyinde hiçbir pedofil – ya da Bilderberg üyeleri, bankacılar, Katolik kilise din adamları ve Derin Devlet – hiçbiri tutuklanıp yargılanmıyor. Bazı düşük seviyeli pedo halkaları takıldı, ama daha fazlası değil. Sonra ne?

Bir an için durun ve Trump’ın Adalet Bakanlığı’nın şu anda Wikileaks’in arkasındaki adam Julian Assange’ın peşinden nasıl gittiğini düşünün. Wikileaks, Trump ve diğer herkesin Hillary ve Podesta’nın tüm e-postalarına erişebildiği yer. DNC’nin yolsuzluğunu kanıtlayan ve Pizzagate’i ortaya çıkaran e-postalar.

Trump’ın kampanya yolunda Wikileaks’i nasıl övdüğünü hatırlıyor musunuz? İşte bir hatırlatma.

Şimdi Julian Assange’ın durumunu düşünün. Yaklaşık 8 yıl önce bir Ekvador büyükelçiliğinde yaşıyordu. zorla kaldırılmak 2017 yılında; Ekvador’daki evi, tuvalette bile gizli kameralar ve mikrofonlarla dinleniyordu ve tüm o yıllar boyunca sürekli gözetim altında yaşadı. Onu ziyaret eden herhangi biriyle olan etkileşimlerinin tümü, hatta ABD’deki suçlu iadesi ve davasıyla ilgili olarak avukatlarıyla olan etkileşimleri kaydedildi (bu arada bu, büyük ölçüde yasadışıdır ve normalde ona karşı kovuşturmayı geçersiz kılar; Daniel Ellsberg böyle Pentagon Belgeleri, Casusluk Yasası kapsamında suçlanmadı çünkü Nixon da benzer şekilde casusluk yaptı).

Öyleyse Trump neden Assange’ı affetmeyecek, bunun yerine aktif bir şekilde ABD’ye iadesini sürdürüyor ve 2017’den beri bunu yapmak istiyor. Trump’ın eski kampanya yöneticisi Paul Manafort, yeni dönem Ekvador başkanı Lenin Moreno Ekvador Assange’ı ABD’ye teslim edecek. Kanıt

Şimdi Trump neden Assange’ı hapse atmak istesin ki? 175 yıl? Wikileaks ve Podesta e-postalarının arkasındaki adam (yoğun Q kaynak materyali). Q mantığına göre, Trump Bill Barr’a Assange’ın davasını affetmesini veya en azından ona merhamet göstermesini emretmez mi? Trump’ın bunu yapmak için iyi bir nedeni olmaz mıydı?

Q takipçileri neden genel olarak Assange’ın davasıyla daha fazla ilgilenmiyor? En azından Podesta’nın e-postaları gibi daha fazla sızıntı istemiyor musunuz? Ayrıca Trump’ın Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun 2016-2017 yılları arasında CIA Direktörü olduğunu da düşünün (ona Trump tarafından verilen bir pozisyon); CIA’da geçirdiği süre boyunca Wikileaks’i gördüğünü söyleyen Pompeo “düşman bir yabancı ajans”.

Bir saniye gerçek olalım ve tüm bunları düşünelim.

Author

77 Comments

1. Bartın merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 18-09-2020 10:10:08

2. Malatya merkezden ben gaye. Mrb paylaşımınız valla mükemmel, saolun 18-09-2020 16:02:51

3. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz valla dikkatimi çekti, tebrikler 18-09-2020 22:30:51

4. Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

5. Muş merkezden ben Aylin. Merhaba siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 30-09-2020 08:53:09

6. Burdur merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:19:40

7. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

8. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , – 72

9. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 406

10. Aydın dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 19

11. Çorum merkezden ben . Selamın aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-10-2020 07:29:48

12. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teşekkürler

13. Selam paylaşımın inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 36

15. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten vallaha dikkatimi çekti, saolun 23-11-2020 15:43:33

16. Kayseri merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, saolun 23-11-2020 21:52:30

17. Hakkari merkezden ben . Selamlar paylaşımınız inan ki güzel, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:43:21

18. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 288

19. Çorum dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . merhaba arkadaşlar web sitesi valla dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 10

20. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam web siten inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 499

21. Kütahya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Mrb paylaşımın inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , Hasan – 141

22. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 341

23. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Mrb sayfa valla güzel, sağolun , elif yılmaz – 133

24. Bingöl merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-01-2021 00:47:42

25. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selam siten gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 475

26. Selam web siten inan ki çok güzel, twitter da paylaştım

27. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese web siteniz gerçekten iyi, sosyal medyada paylaştım 25-01-2021 00:23:19

28. Giresun merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 31-01-2021 09:30:30

29. Sakarya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam sayfanız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ali – 385

30. Düzce merkezden ben ziya. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, teraziye tıkladım 02-02-2021 23:09:52

31. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 03-02-2021 06:51:06

32. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 11

33. Kütahya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Mrb sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 126

34. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Slm web siteniz süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , Hasan – 369

35. Kütahya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Merhaba paylaşım valla güzel, face de paylaştım , ali – 335

36. Aydın merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 01-03-2021 08:27:48

37. Konya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Merhabalar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , doruk – 387

38. Gürbüz Reply

selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sağolun

39. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım

40. Merhaba paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler

41. Tekirdağ merkezden ben ziya. Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, şukuladım 14-04-2021 04:35:10

42. Mardin merkezden ben Emine. Selamlar sayfan ciddiyim çok iyi, şukuladım 17-04-2021 12:23:21

43. Merhabalar sayfanız inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

44. Şanlıurfa merkezden ben ali. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, teşekkürler 19-04-2021 21:48:06

45. Hatay dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese web sitesi valla çok iyi, teşekkürler , banu – 101

46. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

47. Van dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Mrb web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 341

48. Artvin dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, saolun , hatice – 184

49. Amasya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese siten inanılmaz mükemmel, şukuladım , hatice – 58

50. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Merhaba sayfa cidden çok güzel, sağolun , Emine – 58

51. Kütahya dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 274

52. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , – 305

53. elif yılmaz Reply

Merhabalar paylaşımınız ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

54. Manisa merkezden ben gaye. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-06-2021 01:18:15

55. elif yılmaz Reply

Kars dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 287

56. Artvin merkezden ben Emine. Slm sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2021 20:06:46

57. Mardin dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese sayfan vallaha billaha güzel, şukuladım , doruk – 446

58. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha güzel, face de paylaştım , mehmet – 435

59. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkat çekici, teşekkürler , – 230

60. Kocaeli dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Slm paylaşımınız yeminle çok iyi, tebrikler , doruk – 121

61. Ordu dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . selamun aleyküm siten yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 248

62. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , banu – 430

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 343

64. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

65. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 17

66. Kayseri merkezden ben hatice. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 17-07-2021 18:03:38

67. Düzce dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . selam arkadaşlar siten vallaha hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 325

68. Hakkari dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler , – 260

69. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım 25-07-2021 15:07:41

70. merhaba arkadaşlar siten cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

71. Iğdır dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . Selam herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 483

72. Bu konu : ” İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , doruk – 4

73. selamun aleyküm paylaşım gerçekten çok iyi, şukuladım

74. Van dan kimler var. İnsanlar, huzur içinde geliyorum ve size sormam gereken bir sorum var: Yeni Şafak asla gelmezse ve Trump, şeytani pedofillerden oluşan yüksek seviyeli bir çemberi asla kilitlemediğinde ne olur? Sonra ne? . selamun aleyküm siten yeminle güzel, şukuladım , gaye – 253

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link