Kategoriler
Genel

İnsanlar Kanye West ile olanların daha bilinçli ve farkında olmalı

Şu anki bölümünü sadece benmerkezci bir dikkat arayan rapçi olarak reddetmenin kolay olduğunu biliyorum, ancak bunun için çok daha fazlası var. Kanye West çok güçlü bir adam. Eminim o kulübün içinde “olmak” için izin verilen etnik azınlıklardan biridir

Karısı ve ailesi bu nesli herkesten daha fazla etkiledi. Kimin seks kasetinden başlayarak cinsel sömürüyü neredeyse normal hale getirdiler ve ardından 10 yıldan fazla gerçeklik televizyonu ve en önemli sosyal medya posterleri oldular. Kadınların zihniyetini ve inancını şekillendirme şekilleri şaşırtıcıdır.

Kanye west, çok değerli olayları sık sık ziyaret ediyor, ünlü moda ikonları, politikacılar ve daha fazlası ile karışık. Met gala, Paris moda haftası vb. Gibi popüler pedo dolu etkinliklerde ana konaklama. Seçkinler arasında neler olup bittiğinin farkında olduğundan ve nedense haydut gittiğinden eminim. Bir adamın mevcut zulümlere karşı konuştuğuna tanık oluyoruz ve çoğunlukla sağır kulaklara düşüyor. Gerçekte Kanye west çok bilinçli olduğunda iki kutuplu ve zihinsel olarak etiketleniyor.

Yakında konuşmaya devam ederse başına kötü bir şey gelebileceğini hissediyorum ama yine de bipolar ve çılgın olduğu anlatısı oldukça güçlü ve güçlerin onun şu anda kitlesel sanrılı olarak algılandığı gibi hayatta kalması konusunda rahat olduğunu hissediyorum.

Kanye’nin, müziğin ötesinde gerçek gücü kovalamak için bu aileye evlenmesi tavsiye edildi (insanlar, daha önce bildiğimiz her şeye karşı gittiği için Kim’le çıktığını öğrendiklerinde şok oldular). giyim hattının başarısı, Yeezy’nin sadece onun tarafından elde edilmedi – dış güçler milyar dolarlık bir şirkete dönüşmesine yardımcı oldu. Bununla birlikte, yol boyunca bir yerlerde nasıl çalıştıkları ve karıştıkları insanlar ile tiksinti. Konuşmaya başlayan ve ölen Michael Jackson’a benzer bir durum olabilir.

Bence bu yüzden ‘azınlıklar’ etnik azınlıkları daha az güvenilir olmaları, çok güçlü fikirli ve istekli olmaları ve sadık kalma olasılıklarının daha az olması konusunda isteksizdirler.

Sonuç: Kanye belirlendi ve ‘kulübe’ katılmaları istendi. Bence varlıklarını ilerletmek için ihtiyaç duydukları etnik azınlıktı. Kim vs ile evlilik tüm bir gereklilik olduğunu düşünüyorum. Bu insanların herkesin tam iktidarını istediğini ve Kanye ve Kim’in yüzlerinde kentsel bir iktidar çiftinin kontrolü altında olması çok büyük olduğunu unutmayın. İlk başta her şeyi kucakladı, fantezi moda çizgisini aldı ve bence çok daha büyük şeyler için hazırlandı ve bakıldı, ancak bununla birlikte şantaj yoluyla kontrol açısından ondan daha fazla ihtiyaç duydukları anlamına geliyordu. Burası tüm süreçten hayal kırıklığına uğradı ve şimdi konuşmaya başladı.

“İnsanlar Kanye West ile olanların daha bilinçli ve farkında olmalı” için 19 yanıt

Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sağolun 23-07-2020 14:53:17

Batman merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-07-2020 18:06:35

Bursa merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, sağolun 04-08-2020 11:34:43

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-08-2020 14:21:36

Karabük merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla güzel, teraziye tıkladım 20-08-2020 05:54:32

Aksaray merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siteniz gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2020 19:01:27

Niğde merkezden ben Aylin. Merhabalar siten valla çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-08-2020 08:43:23

Kayseri merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, facebookta paylaştım 07-09-2020 21:19:34

Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 14-09-2020 07:27:21

Kastamonu merkezden ben gaye. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 19-09-2020 05:44:28

Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 19-09-2020 06:31:41

ziya için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir