İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor.

Şimdi buna girmeden önce merkeziyetçi olduğumu belirtmek istiyorum. Sol çok daha aldatıcı görünse de, sola ya da sağa fazla eğilmiyorum. Ana akım medya açıkça ırksal olarak bölücü bir anlatıyı eve götürmek için bir kampanya yürütmektedir, eminim ki buradaki çoğunuz bunu zaten biliyorsunuzdur. İstatistiklere olduğu kadar nedene de girelim. Sola göre genç siyah erkekler için en büyük tehdit sistem ve polistir.

Öyleyse neden beyazlar siyahları 2’ye 1 geride bırakıyor, oysa siyahlar yılda 900’den fazla cinayet işliyor? Gerçek şu ki, bu ülkedeki genç siyah bir adamın polisten başka bir siyah adam tarafından öldürülme şansı çok çok daha yüksek. Bu, solun ortaya çıktığını asla duymayacağınız, reddedilemez bir istatistik.

Sistemik ırkçılık hakkında konuşalım. Sola göre siyah insanlar diğer tüm ırklardan çok daha az fırsata sahipler ve temelde desteleri kendilerine karşı istiflenmiş olarak doğarlar. Bu iddiaları yapan sol taraftır ve eğer durum buysa, sol bunu değiştirmek için fazla bir şey yapmıyor. Bu ülkedeki yoksul şehirlerin çoğu aslında Demokratlar tarafından yönetiliyor. Vergileri o kadar artıran demokratlar, neredeyse sürekli olarak işletmelerin toplanıp daha yeşil otlaklara taşınmasına neden oluyor, bunun ekonomik yansıması iş kaybı, insanlar çaresiz kalıyor ve patlama oluyor, yüksek suç mahalleleri için bir reçete var.

Bu ülkeye işemek için potsuz taşınan tanıdığım insanlar var. Gettolarda yaşıyordu, dili bilmiyordu, içlerinden biri Lübnanlı çok yakın bir arkadaştı. Post 9/11 Müslüman karşıtı ırkçılıkla uğraşmak zorunda kaldı (Hristiyan olmasına rağmen), iş bulmak için mücadele etti ve temelde yabancı bir ülkede yalnızdı. Artık başarılı bir işletme sahibi. Burada doğan birinden çok daha fazla sıkıntıyla uğraşması gerektiğini söyleyebilirim ..

Peki ya siyah insanların ebedi kurbanlar olarak gösterilmesinden bıktıkları için temelde dışlanan siyah insanlar? Terry Crews, Morgan Freeman vb. Gibi İnsanlar Peki şimdi birden bire bir sesleri yok çünkü medyanın bize zorla beslediği solcu gündeme uymuyor mu?

Bu gülünç hale geliyor. Medya, bu ülkedeki gerçek meseleden caydırdığı için bu anlatıyı zorlamaya devam edecek ve bu, sınıf savaşı. Alt ve orta sınıf saldırı altında. 2020’de açlıktan ölen çocuklarım var, hayat kurtaran ilaçlar o kadar şişirilmiş ki insanlar kendilerini iflas etmeden hayatta kalamıyorlar, ama sadece siyahların nasıl becerildiğine odaklanmaya devam edelim. Servetiniz yoksa hepimiz düzüşeceğiz. Tüm bu kaosun gerçeği bu.

TLDR; medya, insanların dikkatini sınıf sorunundan uzaklaştırmak için ırk meselesini zorluyor. Hepimiz aynı fikirde olsaydık, seçkinlerin gerçek bir sorunu olurdu.

“İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor.” üzerine 19 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 21:25:42

2. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 21:28:24

3. Muş merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2020 01:38:01

4. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 16:37:16

Yorum yapın