Şimdi buna girmeden önce merkeziyetçi olduğumu belirtmek istiyorum. Sol çok daha aldatıcı görünse de, sola ya da sağa fazla eğilmiyorum. Ana akım medya açıkça ırksal olarak bölücü bir anlatıyı eve götürmek için bir kampanya yürütmektedir, eminim ki buradaki çoğunuz bunu zaten biliyorsunuzdur. İstatistiklere olduğu kadar nedene de girelim. Sola göre genç siyah erkekler için en büyük tehdit sistem ve polistir.

Öyleyse neden beyazlar siyahları 2’ye 1 geride bırakıyor, oysa siyahlar yılda 900’den fazla cinayet işliyor? Gerçek şu ki, bu ülkedeki genç siyah bir adamın polisten başka bir siyah adam tarafından öldürülme şansı çok çok daha yüksek. Bu, solun ortaya çıktığını asla duymayacağınız, reddedilemez bir istatistik.

Sistemik ırkçılık hakkında konuşalım. Sola göre siyah insanlar diğer tüm ırklardan çok daha az fırsata sahipler ve temelde desteleri kendilerine karşı istiflenmiş olarak doğarlar. Bu iddiaları yapan sol taraftır ve eğer durum buysa, sol bunu değiştirmek için fazla bir şey yapmıyor. Bu ülkedeki yoksul şehirlerin çoğu aslında Demokratlar tarafından yönetiliyor. Vergileri o kadar artıran demokratlar, neredeyse sürekli olarak işletmelerin toplanıp daha yeşil otlaklara taşınmasına neden oluyor, bunun ekonomik yansıması iş kaybı, insanlar çaresiz kalıyor ve patlama oluyor, yüksek suç mahalleleri için bir reçete var.

Bu ülkeye işemek için potsuz taşınan tanıdığım insanlar var. Gettolarda yaşıyordu, dili bilmiyordu, içlerinden biri Lübnanlı çok yakın bir arkadaştı. Post 9/11 Müslüman karşıtı ırkçılıkla uğraşmak zorunda kaldı (Hristiyan olmasına rağmen), iş bulmak için mücadele etti ve temelde yabancı bir ülkede yalnızdı. Artık başarılı bir işletme sahibi. Burada doğan birinden çok daha fazla sıkıntıyla uğraşması gerektiğini söyleyebilirim ..

Peki ya siyah insanların ebedi kurbanlar olarak gösterilmesinden bıktıkları için temelde dışlanan siyah insanlar? Terry Crews, Morgan Freeman vb. Gibi İnsanlar Peki şimdi birden bire bir sesleri yok çünkü medyanın bize zorla beslediği solcu gündeme uymuyor mu?

Bu gülünç hale geliyor. Medya, bu ülkedeki gerçek meseleden caydırdığı için bu anlatıyı zorlamaya devam edecek ve bu, sınıf savaşı. Alt ve orta sınıf saldırı altında. 2020’de açlıktan ölen çocuklarım var, hayat kurtaran ilaçlar o kadar şişirilmiş ki insanlar kendilerini iflas etmeden hayatta kalamıyorlar, ama sadece siyahların nasıl becerildiğine odaklanmaya devam edelim. Servetiniz yoksa hepimiz düzüşeceğiz. Tüm bu kaosun gerçeği bu.

TLDR; medya, insanların dikkatini sınıf sorunundan uzaklaştırmak için ırk meselesini zorluyor. Hepimiz aynı fikirde olsaydık, seçkinlerin gerçek bir sorunu olurdu.

Author

77 Comments

1. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 21:25:42

3. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-08-2020 21:28:24

4. Kars merkezden ben ahmet. Merhaba sayfa harbiden hoşuma gitti, şukuladım 21-08-2020 16:36:57

5. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşım cidden çok iyi, teraziye tıkladım

6. Merhaba herkese sayfan süper ötesi hoşuma gitti, sağolun

7. selam arkadaşlar web siten inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

8. Muş merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 01-09-2020 01:38:01

9. Selam herkese sayfanız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım

10. Merhabalar paylaşımınız inanki hayran bıraktı, saolun

11. Rize merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan harbiden hayran edici, şukuladım 11-09-2020 20:55:08

12. Mrb paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım

13. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım

14. Bitlis merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inan ki iyi, twitter da paylaştım 02-10-2020 16:37:16

15. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden güzel, facebookta paylaştım

16. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 79

17. Kastamonu dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selam siten harbiden çok güzel, tebrikler , Hasan – 128

18. Kayseri dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selamlar bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 101

19. Kırklareli dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selam siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 492

20. Bayburt dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhaba herkese paylaşımın inanki güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 362

21. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 10

22. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler

23. Iğdır dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, şukuladım , ziya – 441

24. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 82

25. Kocaeli dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 148

26. Bolu dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . merhaba arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Hasan – 207

27. Slm paylaşımın cidden hayran edici, teraziye tıkladım

28. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 269

29. Sinop dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 192

30. Selamın aleyküm sayfa cidden mükemmel, şukuladım

31. Merhabalar web siten harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

32. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 2

33. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler

34. Kırşehir dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selam herkese web sitesi cidden güzel, şukuladım , memo – 353

35. Bursa dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhabalar paylaşım inan ki güzel, twitter da paylaştım , mehmet – 25

36. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Mrb web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 247

37. Bartın dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhaba herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 234

38. Mersin merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 19-01-2021 02:56:15

39. Gürbüz Reply

Sakarya dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selamın aleyküm web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 128

40. Yalova merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web siteniz inanki çok güzel, şukuladım 01-02-2021 02:00:03

41. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Aylin – 417

42. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler , – 43

43. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, sağolun

44. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 181

45. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , gaye – 400

46. İzmir dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , Hasan – 337

47. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle mükemmel, şukuladım , Aylin – 183

48. Ankara dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Mrb sayfanız valla iyi, sağolun , gaye – 343

49. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, saolun 03-04-2021 04:04:05

50. Amasya dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Mrb web siten gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 70

51. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 313

52. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 36

53. Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler 28-04-2021 20:56:53

54. Kars dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 133

55. Rize dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhaba herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 366

56. Hatay dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, saolun , hatice – 499

57. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selam siten gerçekten hayran bıraktı, saolun , hatice – 51

58. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 42

59. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 368

60. Elazığ dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhabalar paylaşımın yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 215

61. Kocaeli dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . Merhaba web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 500

62. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selamlar sayfan inanki dikkat çekici, saolun , emin – 305

63. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 272

64. Osmaniye merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-07-2021 12:54:41

65. Bu konu : ” İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. ” çok güzel. Slm sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 82

66. Siirt dan kimler var. İnsanlar keman gibi oynanıyor ve izlemesi gerçekten zor. . selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , memo – 343

67. Mrb paylaşımın inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link