İnsanlar, maskeye ihtiyaç duymak istemedikleri için Trump’a çok şey veriyorlar ama Obama da vermedi.

Tamam, başlık muhafazakar bir ırkçı pislik gibi görünse de, size söz verebilirim, Trump’tan bu yana daha liberal oldum, sol liberal anlamda değil, sadece en iyi ekonomiyi ve yapabileceğimiz en iyi sosyal ilişkileri istiyorum anlamında. anayasayı savunmanın yanı sıra işe yaradığı kanıtlanmıştır.

Yani, Trump bunu pek iyi karşılamadı ve virüsü küçümsedi, ancak Obama da yaptı ve hiçbir bok almadı. ABD tarihindeki en ölümcül virüs olan İspanyol Gribi’nin H1N1’in bir parçası olduğu söylenen Obama’ya “Endişelenmenize gerek yok” dedi. ve insanlar kutladılar ve haklı olan ve pratikte “Kıçınızı toplu taşıma araçlarından çekin çünkü ölebilirsin” diyen Biden’a korku taciri deniyordu. Davalar 60 milyona fırlamaya devam etti ve Obama maskeleri uygulamadı. İki partili sistem bozuldu ve bu, popüler parti olduğu sürece birisinin bundan paçayı sıyırabileceği bir pisliğe yol açar. Bağımsız parti bu nedenle her ikisinden de çok daha popüler olmalı.

“İnsanlar, maskeye ihtiyaç duymak istemedikleri için Trump’a çok şey veriyorlar ama Obama da vermedi.” üzerine 16 yorum

1. Balıkesir merkezden ben gaye. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 26-08-2020 18:48:14

2. Tokat merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 28-08-2020 03:53:21

3. Sinop merkezden ben Aylin. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 04-09-2020 14:56:15

4. Çanakkale merkezden ben Emine. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 05-09-2020 03:41:13

5. Antalya merkezden ben Emine. Selamlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 13-09-2020 01:33:33

6. Kırklareli merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler 16-09-2020 01:59:19

7. Diyarbakır merkezden ben ziya. Slm paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 23-09-2020 14:20:54

8. Ordu merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 09:57:12

9. Karabük merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-10-2020 10:48:27

Yorum yapın