90’lı yıllarda Memphis’te büyüdüm. Martin Luther King’in sözlerinin hala insanların zihninde nispeten taze olduğu zamanlarda. Azınlık olmasına rağmen ırk hiçbir zaman sorun olmadı. Hepimiz birbirimizi ten rengine göre değil, karakterimizin içeriğine göre yargılamamız gerektiğini biliyorduk. Çocukken bile bunu biliyorduk.

Son birkaç on yılda neyin değiştiğini bilmiyorum …

Author

32 Comments

1. Bolu dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . Selam paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , memo – 216

2. Düzce dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . selam arkadaşlar paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 31

3. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 58

5. Selamlar paylaşım yeminle güzel, facebookta paylaştım

6. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . Merhaba herkese paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 318

8. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selam siten valla çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 272

9. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun

10. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşım yeminle iyi, facebookta paylaştım , ali – 491

11. Adana merkezden ben gaye. Mrb sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler 19-01-2021 21:26:37

12. Tunceli merkezden ben mehmet. Slm siten yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-01-2021 11:37:16

13. Eskişehir dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , emin – 148

14. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfanız inanki çok güzel, şukuladım , banu – 288

15. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 02:27:18

16. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

17. Ağrı dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 110

18. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 465

19. Düzce merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 07-02-2021 16:17:24

20. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım , doruk – 309

21. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 152

22. Kırklareli merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, teşekkürler 20-02-2021 07:49:30

23. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 63

24. Şanlıurfa merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler 26-02-2021 16:44:03

25. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler , memo – 231

26. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Selam herkese sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

28. Çorum dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . selamun aleyküm bu web sitesi inan ki hayran edici, saolun , Gürbüz – 309

29. Bu konu : ” İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? ” çok güzel. Selam web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , ziya – 243

30. Sinop dan kimler var. İnsanlar neden bu günlerde Kimlik Politikasına bu kadar takıntılı? 2000’lerde bu kadar yaygın olmadığını hatırlıyorum. Kimlik Politikalarının TPTB’nin çatışmalara neden olan araçları olduğuna ve kasıtlı olarak onlar tarafından zorlandığına inanıyor musunuz? . Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım , – 354

31. Erzurum merkezden ben Emine. Selam paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun 17-04-2021 16:36:46

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link