Halihazırda kitap yakma, siyasi bölünme, kültür ve medyanın tüm yönleri, ölümleri için fon sağlayan şirketler, tüm dünyada Globalistleri ve Siyonistleri dinleyen “liberal demokrasiler” yürüten yozlaşmış ve yetersiz yönetimlerle ve neredeyse günlük ayaklanmalarla Marksistler tarafından işgal ediliyor. yükseliş.

Bir şey olursa, son adım, Amerika’daki mevcut yönetimi, popüler ayaklanma / anayasa konvansiyonu ile diz çöktürmek ve yerine (hızla birden çok küçük ulusa bölünen) bir geçici hüküm ve ardından bir Marksist NWO diktatörlüğü ile değiştirmektir.

Yeni hükümetler, toplu imhayı kendi başlarına gerçekleştirmeye devam edeceklerdi.

Antifa / BLM katillerini kullanan gezici Machete veya hayatta kalabilmek için kendi adamlarını öldürmeye zorlanan siviller olabilir. (Bkz. Ruanda 1994)

Ya da FEMA kampları veya diğer toplama kampları aracılığıyla sistematik toplu infaz olabilir. (Bkz. Nazi Almanyası)

Kesin olan bir şey var; mevcut Amerikan hükümeti dizlerinin üzerine çökemeyecek kadar yozlaştırılmalıdır.

Ama ana konuya geri dönelim.

Pek çok insan, kitlesel etnik veya sınıfsal temizlik kavramının korku tacizciliği veya inanılamayacak kadar saçma olduğunu düşünüyor.

Ben öyle düşünmüyorum.

Bu kelimenin tam anlamıyla odadaki fil.

Her şey, özgür nüfusun nihai kitlesel imhası için hazırlanıyor. Rusya, Almanya, Çin’de (TWICE!), Kamboçya, Ruanda, Ermenistan, Yugoslavya ve Fransa’da oldu ve yakında burada olacak.

Yine de, resmin tamamını göremeyecek kadar dikkati dağılmış görünüyor. Nedenini merak ediyorum?

Author

68 Comments

1. elif yılmaz Reply

Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa valla güzel, teşekkürler 20-09-2020 10:33:41

2. Düzce merkezden ben ali. Selam sayfanız cidden çok güzel, tebrikler 20-09-2020 13:13:34

3. Selam herkese web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

4. Merhaba herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

5. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler 20-09-2020 14:48:59

6. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

7. Van merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım 29-09-2020 05:33:00

8. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

9. selamun aleyküm web sitesi inanki çok iyi, saolun

10. Mrb sayfa gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım

11. Selamın aleyküm paylaşım yeminle güzel, şukuladım

12. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, saolun 19-10-2020 05:22:40

13. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım 22-10-2020 08:43:24

14. Bilecik merkezden ben hatice. Slm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, saolun 22-10-2020 21:18:10

15. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 187

16. Selam sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

17. Çanakkale dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . Merhaba siteniz cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 359

18. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selam web siten inanılmaz güzel, saolun , doruk – 302

19. Selam herkese web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

20. Selamlar web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım

21. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 258

22. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 453

23. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

24. Edirne merkezden ben hatice. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, şukuladım 09-12-2020 08:31:36

25. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, sağolun , gaye – 255

26. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 15-12-2020 22:44:04

27. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 189

28. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Mrb sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 467

30. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden mükemmel, şukuladım , Aylin – 36

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle mükemmel, sağolun , elif yılmaz – 217

32. Gümüşhane merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşım valla güzel, tebrikler 31-12-2020 08:27:38

33. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 431

34. Bartın dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok güzel, tebrikler , ali – 38

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 240

36. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran edici, şukuladım

37. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz güzel, sağolun , mehmet – 35

38. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 98

39. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, face de paylaştım

40. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha iyi, sağolun , emin – 207

41. Yozgat merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfa valla çok güzel, teraziye tıkladım 01-03-2021 15:55:55

42. selam arkadaşlar sayfan yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım

43. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Hasan – 274

44. Merhabalar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

45. selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, tebrikler

46. Gümüşhane merkezden ben emin. Slm sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-04-2021 08:29:00

47. Bolu dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 12

48. Bolu dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 122

49. Trabzon dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . merhaba arkadaşlar sayfa valla çok hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 173

50. Osmaniye merkezden ben Hasan. Slm web siteniz inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 27-04-2021 07:24:51

51. Giresun merkezden ben ziya. Mrb paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 27-04-2021 08:24:08

52. Burdur dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 317

53. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, saolun , Aylin – 118

54. Selam herkese sayfan yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

55. Bartın dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, şukuladım , Emine – 311

56. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , – 435

57. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz valla iyi, face de paylaştım 13-05-2021 17:32:55

58. Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten harbiden çok iyi, tebrikler , ziya – 452

59. Mersin dan kimler var. İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? . Merhabalar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , banu – 219

60. Merhaba herkese sayfan cidden güzel, face de paylaştım

61. Selam paylaşımınız inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

62. Afyon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 31-05-2021 15:57:38

63. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor? ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 155

64. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

65. Kars merkezden ben ali. Slm paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 22-06-2021 14:31:21

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link