İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor?

Halihazırda kitap yakma, siyasi bölünme, kültür ve medyanın tüm yönleri, ölümleri için fon sağlayan şirketler, tüm dünyada Globalistleri ve Siyonistleri dinleyen “liberal demokrasiler” yürüten yozlaşmış ve yetersiz yönetimlerle ve neredeyse günlük ayaklanmalarla Marksistler tarafından işgal ediliyor. yükseliş.

Bir şey olursa, son adım, Amerika’daki mevcut yönetimi, popüler ayaklanma / anayasa konvansiyonu ile diz çöktürmek ve yerine (hızla birden çok küçük ulusa bölünen) bir geçici hüküm ve ardından bir Marksist NWO diktatörlüğü ile değiştirmektir.

Yeni hükümetler, toplu imhayı kendi başlarına gerçekleştirmeye devam edeceklerdi.

Antifa / BLM katillerini kullanan gezici Machete veya hayatta kalabilmek için kendi adamlarını öldürmeye zorlanan siviller olabilir. (Bkz. Ruanda 1994)

Ya da FEMA kampları veya diğer toplama kampları aracılığıyla sistematik toplu infaz olabilir. (Bkz. Nazi Almanyası)

Kesin olan bir şey var; mevcut Amerikan hükümeti dizlerinin üzerine çökemeyecek kadar yozlaştırılmalıdır.

Ama ana konuya geri dönelim.

Pek çok insan, kitlesel etnik veya sınıfsal temizlik kavramının korku tacizciliği veya inanılamayacak kadar saçma olduğunu düşünüyor.

Ben öyle düşünmüyorum.

Bu kelimenin tam anlamıyla odadaki fil.

Her şey, özgür nüfusun nihai kitlesel imhası için hazırlanıyor. Rusya, Almanya, Çin’de (TWICE!), Kamboçya, Ruanda, Ermenistan, Yugoslavya ve Fransa’da oldu ve yakında burada olacak.

Yine de, resmin tamamını göremeyecek kadar dikkati dağılmış görünüyor. Nedenini merak ediyorum?

“İnsanlar neden etnik / sınıf temizliğinin bir sonraki olacağına inanmıyor?” üzerine 15 yorum

1. Ardahan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa valla güzel, teşekkürler 20-09-2020 10:33:41

2. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler 20-09-2020 14:48:59

3. Samsun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, saolun 19-10-2020 05:22:40

4. Kastamonu merkezden ben banu. selamun aleyküm paylaşım inanki güzel, twitter da paylaştım 22-10-2020 08:43:24

Yorum yapın