İnsanlar neden hayvanlar gibi elementlere karşı doğal korumaya sahip değil?

Gezegendeki en uzun mesafeli türleriz. Şahsen ben değilim, ama insan vücudu yaşamı için koşabilir. Pençeleri tercih ederim. Ayrıca doğumdan sonra en uzun süre bakılmalıyız. Atlar doğdukları gün ayakta durabilir ve koşabilirler. Yani bu, tanrı imajında ​​yaratılmamız için bir tür vasiyetname ve muhtemelen burada olmamalı. Ya da en azından bütün gün cüppe ve sandalet giyebileceğiniz 33 derece enlem (eden) civarında tutun, meyve toplayın. Annunaki bizi altın madenciliği yaptı ve geride bıraktı. Tanrılar evreni, lucifers gezegen.

This Post Has 8 Comments

1. Gürbüz

Bu konu : ” İnsanlar neden hayvanlar gibi elementlere karşı doğal korumaya sahip değil? ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 148

2. ahmet

Iğdır merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-03-2021 01:14:23

3. ali

selam arkadaşlar web siten inanılmaz iyi, tebrikler

4. gaye

Bu konu : ” İnsanlar neden hayvanlar gibi elementlere karşı doğal korumaya sahip değil? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 7

5. doruk

Afyon dan kimler var. İnsanlar neden hayvanlar gibi elementlere karşı doğal korumaya sahip değil? . Selam herkese siten cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , doruk – 365

6. ali

Karabük merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 29-03-2021 04:02:58

7. Emine

Gümüşhane dan kimler var. İnsanlar neden hayvanlar gibi elementlere karşı doğal korumaya sahip değil? . Slm sayfan harbiden hayran edici, face de paylaştım , Emine – 3

8. ziya

Merhaba herkese siten harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

Bir cevap yazın