İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz?

Pandemiden önceki mevcut sistem onları zaten zenginliğin ötesine taşımıştır, bu nedenle bir pandemi yaratmak veya hatta doğal olarak ortaya çıkan bir pandemi yapmak için kullanmak itaatkârdır ve bizi kontrol etmek kesinlikle mantıklı değildir. Olağanüstü zenginlikleri olmasaydı, çünkü tüm bu insanların peşinde oldukları gibi belki. Ama dünyadaki tüm paraya zaten sahip olduklarına göre, neden insanların özgürlüğüne karşı komplo kurmaya çalışıyorlar?

Aslında bir pandemi var olabilir, maske takmak, onu başka birine yayma şansınızı azaltmaya yardımcı olur ve sosyal olarak uzak durmak da yayılmasını önlemeye yardımcı olan bir çözümdür. Tüm ekonomiler tuvalette ve muhtemelen bu bittikten sonra çökecekler, daha önce sahip olduklarından kazançsız bir şekilde orkestra yapmak garip bir şey gibi görünüyor.

Ve sosyal mesafeye vb. İnanmayan erkeklere ve kadınlara, çünkü hükümet kontrol sağlamaya çalışıyor, bir salgını veya virüsün yayılmasını nasıl durdurursunuz? Ne yapmanız gerektiğinin söylenmediğini görmeyeceğiniz başka yollar var mı?

“İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz?” üzerine 25 yorum

1. Nevşehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 26-11-2020 22:00:45

2. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siteniz inanki hayran edici, şukuladım , hatice – 171

3. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 235

4. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Selam web siten vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 327

5. Giresun merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 13-12-2020 10:36:26

6. Diyarbakır dan kimler var. İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha çok iyi, sağolun , banu – 387

7. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 345

8. Trabzon merkezden ben . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, facebookta paylaştım 28-12-2020 23:56:29

9. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 465

10. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 256

11. Mersin dan kimler var. İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, şukuladım , Hasan – 472

12. Şanlıurfa dan kimler var. İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? . selamun aleyküm paylaşım yeminle hoşuma gitti, tebrikler , ali – 296

13. Yalova dan kimler var. İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? . Selam sayfa ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , banu – 183

14. Bu konu : ” İnsanlar neden maske takmanın hükümetler olduğunu düşünüyor ve sizi ‘diz çöktürüyor’ vb. bir pandemi ‘yaratmak’ ve bizi ‘boyun eğdirmek’ için can atıyor musunuz? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , hatice – 199

15. Bursa merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 20-02-2021 22:16:31

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link