Şahsen bundan rahatsız değilim, ama insanları insanlıktan çıkarma riski taşıyor, bu çok geçe kadar fark edilmeyen kaygan bir yokuş olabilir.

İnsanları insanlıktan çıkarmak her zaman bir hatadır, Hitler gibi insanlar bile. Hitler’e canavar demek, ona insan demekten çok daha az korkutucudur, çünkü ona insan demek, başka bir insanın bu kadar kötülük yapabileceğini gösterir. Başa çıkmak ne kadar zor olsa da, gerçekle doğrudan yüzleşmeli, darbeleri etiketlerle ve örtmecelerle yumuşatmamalıyız.

Author

14 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 155

2. Bilecik dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Selamlar web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 448

3. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 23-02-2021 14:33:44

5. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 339

6. Burdur dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 344

7. Edirne merkezden ben gaye. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 08:42:49

8. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, sağolun 14-03-2021 01:11:45

9. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 44

10. Erzincan dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , banu – 25

11. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , mehmet – 198

12. Düzce dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun , doruk – 358

13. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 499

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link