Şahsen bundan rahatsız değilim, ama insanları insanlıktan çıkarma riski taşıyor, bu çok geçe kadar fark edilmeyen kaygan bir yokuş olabilir.

İnsanları insanlıktan çıkarmak her zaman bir hatadır, Hitler gibi insanlar bile. Hitler’e canavar demek, ona insan demekten çok daha az korkutucudur, çünkü ona insan demek, başka bir insanın bu kadar kötülük yapabileceğini gösterir. Başa çıkmak ne kadar zor olsa da, gerçekle doğrudan yüzleşmeli, darbeleri etiketlerle ve örtmecelerle yumuşatmamalıyız.

Author

36 Comments

1. Gümüşhane dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 155

2. Bilecik dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Selamlar web siteniz vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 448

3. Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Kastamonu merkezden ben hatice. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 23-02-2021 14:33:44

5. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 339

6. Burdur dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 344

7. Edirne merkezden ben gaye. Slm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 06-03-2021 08:42:49

8. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. selamun aleyküm siten inan ki mükemmel, sağolun 14-03-2021 01:11:45

9. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 44

10. Erzincan dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, sağolun , banu – 25

11. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha güzel, teşekkürler , mehmet – 198

12. Düzce dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Merhaba paylaşımın süper ötesi mükemmel, sağolun , doruk – 358

13. Mrb paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

14. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , Gürbüz – 499

15. Amasya merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun 19-04-2021 21:16:25

16. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 297

17. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler 06-05-2021 16:00:34

18. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Hasan – 70

19. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Gürbüz Reply

Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 30-05-2021 17:09:19

21. Konya dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Merhabalar sayfanız vallaha iyi, şukuladım , Emine – 285

22. Merhaba paylaşımın cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

23. Sivas dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Mrb sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 158

24. Merhabalar paylaşım vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım

25. Denizli dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 349

26. Karaman merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 23-06-2021 05:31:59

27. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 100

28. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 432

29. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm sayfa cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 452

30. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 116

31. Bu konu : ” İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? ” çok güzel. Slm web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 143

32. Nevşehir dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Selamlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 261

33. Kastamonu merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-07-2021 17:22:41

34. Kocaeli dan kimler var. İnsanlar neden NPC etiketi yüzünden rahatsız oluyor? . Mrb sayfa gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 278

35. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link