İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor?

Trump savaş karşıtı ya da savaş yanlısı değil. O saf damıtılmış kaostur. Koz doktrini yok. Fox haberlerinde en son gördüğü şeye ya da en son kimle konuştuğuna dayanarak saçma sapan şeyler söylüyor.

Bunun harika bir örneği, lanet olası her yerde silah kontrolü konusundaki ifadeleridir.

Keşke bütün birliklerimizi çekse. Onunla anlaştığım tek şey buydu. Ama nefesimi tutmuyorum.

“İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor?” üzerine 28 yorum

1. Şırnak dan kimler var. İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? . Mrb sayfanız harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 108

2. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? . selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , – 155

3. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 210

4. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 463

5. Karabük merkezden ben Emine. Merhabalar sayfa gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 06:58:26

6. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , doruk – 447

7. Rize merkezden ben Emine. Selam herkese web siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım 05-12-2020 02:39:12

8. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 41

9. Nevşehir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden iyi, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:40:13

10. Artvin dan kimler var. İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? . selam arkadaşlar sayfa cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 356

11. Mardin dan kimler var. İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? . merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler , Aylin – 105

12. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Selamlar web siten valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Emine – 145

13. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Mrb sayfa inanki çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 125

14. Tunceli merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 03:46:20

15. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten ciddiyim güzel, şukuladım 16-01-2021 15:12:20

16. Bu konu : ” İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? ” çok güzel. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 408

17. Bolu dan kimler var. İnsanlar neden Trump’ın savaş karşıtı olduğunu düşünüyor? . Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hayran edici, sağolun , – 415

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link