Bu geceki haber, maske görevlerini zaten iptal etmiş olan 19 eyalete odaklandı. Diğer 2 eyalet, önümüzdeki 2 hafta içinde yetkiden kurtulmayı planlıyor … Ama belli ki Dr. Fauci, bu eyaletleri kararlarını yeniden düşünmeye ÇALIŞIYOR. Çok büyük bir hata yaptıklarını söylemek… ölümcül bir hata.

Düşündüğüm şey, Dr. Fauci’nin ve kiminle / kimin için çalışırsa çalışsın, yüzlerimizi daha uğursuz bir nedenden ötürü kapalı tutmak için çaresiz kalıyorlar. Bu, tüm dünyada milyonlarca insanı zihinsel olarak etkiliyor. Ama burada daha çok oyun olması gerektiğini düşünüyorum … İnsanların “4. dalga geliyor” derken korkmalarını istiyorlar falan filan.

Fikirleri tükeniyor ve bunu biliyorlar. Er ya da geç, herkesin dikkatini yeniden kazanmak için yeni bir korku faktörüyle ortaya çıkacaklarını hissediyorum. Her şey KONTROL ile ilgili. Bunu unutma.

Author

7 Comments

1. Kastamonu merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım 01-04-2021 19:27:41

2. Artvin merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-04-2021 13:55:58

3. Bu konu : ” İnsanlar nihayet lanet olası maskelerden ve kilitlenmelerden bıktılar. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım , emin – 485

4. Giresun dan kimler var. İnsanlar nihayet lanet olası maskelerden ve kilitlenmelerden bıktılar. . Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 448

5. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-04-2021 09:10:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link