İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor!

SS: İnsanları gerçekten ciddi davrandığını / konuştuğunu görmek, örneğin Kongre üyeleri, bu maskeler üzerindeyken, yan yana dizilmiş alacakaranlık kuşağı kara mizahının özüdür. İnternetin sosyal anlatısını kontrol eden gençlerin, aslında maske ve aşı istemesi büyük bir utanç.

İnsanlar maskelerin içinde aptal görünüyor. İnsanlar o yüz kalkanı şeylerinde geri zekalı görünüyor. İnsanlar hem maskesi hem de yüz siperleri takılı geri zekalı aptallar gibi görünüyor. Maskeli arabalarda yalnız dolaşan insanlar, tam bir serseri gibi görünürler.

Bu dünya mahvoldu. Yeni Normal / NWO çuvalladı. Kasabaya pek gitmem. Ama DAMN.

Rant over.

“İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor!” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! ” çok güzel. Slm siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , memo – 205

2. Kastamonu dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . selam arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 493

3. Bu konu : ” İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok iyi, saolun , hatice – 487

4. Bilecik dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, saolun , Emine – 60

5. Rize dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . Mrb paylaşımın süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 154

6. Kars merkezden ben mehmet. Selam sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-01-2021 07:07:17

7. Ankara merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 19-01-2021 15:34:35

8. Ağrı dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . Mrb web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 251

9. Çanakkale dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . Selam herkese siteniz cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 48

10. Bu konu : ” İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 63

11. Çanakkale dan kimler var. İnsanlar o aptal maskelerin içinde lanet olası aptallara benziyor! . Merhaba siteniz inanki güzel, şukuladım , memo – 324

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link