Kategoriler
Genel

İnsanlar o kadar beyin yıkar ki, medya tüketmenin normal olduğunu düşünüyorlar.

medya aracılığıyla siyasi beyanlarını ve mesajlarını enjekte ederler ve halkın zihnini etkiler ve kontrol ederler. İnsanlar beyin dalgalarımızı ışıklar, sesler ve görüntülerle manipüle eden tek türdür. Zihin için tüm uyarım ve kesinlikle düşünme şeklinizi kontrol eder ve değiştirir. Başka hiçbir hayvan medyaya sahip değildir ve bizim kadar dengesiz bir yere yakın değildir. Bir ünlü sizi eğlendiren ve güldüren bir kişiden daha fazlasıdır. Hollywood ünlülerinin milyonlarca insan kazanmasının bir nedeni var. Çünkü onlar etkileyiciler. Ürün satmanın veya harekete geçmenin en iyi yoludur. Temel olarak tek amacı insanların kitlesel kalabalığını kontrol etmek ve etkilemek olan hükümetin ajanları gibidirler. Sadece filmleri, televizyon şovlarını, medyayı söylüyorum. hepsi şiddete, terörizme itiyor. Filmlerde ve TV şovlarında insanların tecavüze uğradığını ve canlı olarak izlendiğini (tahtların oyunu) izlersiniz ve bunların hepsi normalleşir. Neşelendiriyoruz ve alkışlıyoruz. bu yanlış ve kesinlikle düşündüğünüz şekilde bir şeyler yapar. Medyaya ihtiyacımız yok. Hepsi sadece beyin için zehir.

“İnsanlar o kadar beyin yıkar ki, medya tüketmenin normal olduğunu düşünüyorlar.” için 19 yanıt

Kırşehir merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, şukuladım 25-05-2020 04:34:10

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 25-05-2020 08:32:33

Adana merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 06-06-2020 21:09:16

Bartın merkezden ben mehmet. Merhabalar web sitesi valla iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-06-2020 21:21:01

Kırklareli merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi iyi, şukuladım 30-06-2020 04:06:47

Zonguldak merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:25:08

Rize merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, saolun 02-07-2020 05:22:58

Yalova merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-07-2020 11:47:39

Sinop merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 11-07-2020 19:08:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir