Kendinizi, birlikte yaşadığınız ya da nerede olduğunu öğrendiğiniz insanlar görün, sık sık saçmalıyorlar, düşüncelerini açıklıyorlar, çok içgüdüsel ve heyecanlı tavırları var, sadece SCANDEMONic’e dikkat edin ve konuşmalarını sadece bununla sınırlandırın, her şeyi en kötü haliyle alın. Senaryo, vb. Fark ettiniz, örneklemek gerekirse, “İşler kötü gidiyor. Homeopatinin karaciğer kanserimi iyileştirip iyileştirmediğini bilmiyorum ama pes etmeyeceğim. ” (“Bu arada bundan daha rahat bir yol var” demeye devam edersiniz.) “Y” yi bile söylemeden kuzenin bağırır: “Ama homeopati şarlatanlıktır. Durumun buysa, sen bir salaksın ”. Bu nedenle şöyle yanıtlıyorsunuz: “Sevgili, homeopatinin kanserim üzerinde harika bir şekilde işe yarayıp yaramadığını bilmiyorum, daha çok …”. Kuzenin meraklıları: “Ama homeopati şu an itibariyle QUACKERY olarak duruyor, beğenin ya da beğenmeyin”. Böylece: “Ben sert değilim”. COZ: “Quackery, salak !!!!” Bu nedenle yit (OE’den “ikiniz de” için neoloji) gereksiz bir tartışmaya girer. Homeopatinin şarlatan olup olmadığının gerçekten de sizin iddianızın temel iddiası olmadığını, aksine cümlenin önemsiz bir unsuru olup, karaciğer kanseriniz hakkındaki görüşünüzü ifade etmek için (hafif) bir parametre olarak hizmet ettiğinin farkında olun. Ve kuzeniniz, medya histerisi tarafından, ister kazanç ister sözlerle ahlaki olarak lekelenmiş olduğu için, çok az önemli bir şey için sizinle tartışıyor. Bu durum, soğuk dolandırıcılığı yapan insanlığın daha aptal ve daha canavarca davranışının bir prototipidir. Bu korkunç bir dünya seti.

Author

8 Comments

1. Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

2. Bu konu : ” İnsanlar sadece SCANvid-19 gerçekleşirken delirmekle kalmıyor, aynı zamanda aptal (-er) ve canavarca (-ier). ” çok güzel. Mrb web siten inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , Hasan – 49

3. Bu konu : ” İnsanlar sadece SCANvid-19 gerçekleşirken delirmekle kalmıyor, aynı zamanda aptal (-er) ve canavarca (-ier). ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 207

4. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Düzce dan kimler var. İnsanlar sadece SCANvid-19 gerçekleşirken delirmekle kalmıyor, aynı zamanda aptal (-er) ve canavarca (-ier). . merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok iyi, saolun , gaye – 470

6. Eskişehir merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım 15-04-2021 10:28:30

7. Yozgat merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan cidden çok hoşuma gitti, sağolun 16-04-2021 13:56:07

8. Bu konu : ” İnsanlar sadece SCANvid-19 gerçekleşirken delirmekle kalmıyor, aynı zamanda aptal (-er) ve canavarca (-ier). ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 234

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link