Kategoriler
Genel

İnsanlar şu anda komünist parti ve istihbarat cepheleri tarafından Resetera ve Gawker kadar sızmışlar mı?

Demek istediğim, "Anti SJW / Anti sansür kalabalık" aslında organik olmak için çok fazla getirilmiş ya da sadece yararlı aptallar.

Clickbait makaleleri, memler ve aşırı tepki ile, bunların Gawker medyasından sorumlu olan aynı hükümet veya komünist cephelere sızdığını düşünüyorum.

Potansiyel hedeflerin bölünmesi ve gözden düşmesi. Her iki tarafı oynamak.

Playstation California artık Komünist Devrimci ve Resetera / Gawker / Video Oyun Gazeteciliği tarafında olduğu için hata yapmayın, ABD'nin komünist devriminin araçlarıdır. Anti-sansür / safkan kitleye aynı “kabile” tarafından eşit olarak sızmış mı?

“İnsanlar şu anda komünist parti ve istihbarat cepheleri tarafından Resetera ve Gawker kadar sızmışlar mı?” için 20 yanıt

Burdur merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 26-02-2020 21:23:48

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, tebrikler 27-02-2020 18:15:40

Çorum merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 04-03-2020 04:39:58

Bolu merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler 05-03-2020 10:48:38

Kırşehir merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun 21-03-2020 20:23:29

Adana merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 26-03-2020 19:09:08

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2020 06:19:29

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir