İnsanlar Uyanıyor mu? Umutsuz hissediyorum

Umarım insanlar uyanır ve bazıları öyle görünür, sadece öğrenmeye geldiğim şeyle gerçekten cesaret kırıldım ve bu beni rahatsız ediyor. Bu bana sürekli ulaşmadan hayatımı nasıl yaşayabilirim? Mahkum olmaya mahkum muyuz? Bu, kitlelerin cehaletleri ve tuzaklara doğru yürümeleri için hak ettiği “son” mu? Kötülükle savaşma şansımız bile var mı? Bu kötülüğün hakim olması durumunda güvenli cennetler olacak mı?

Epifiz bezinin gönüllü olarak bastırılmasını ve izlediğimiz her şeye ve yaptıkları şeylere koydukları gizli sembolleri görene kadar sadık bir ateisttim, bu yüzden şimdi kendimi çok manevi olarak görüyorum, ancak mutlaka dini değil bunun bununla nasıl başa çıkabileceğini bile biliyor. Kayboldum ve açıkçası insanlığın geleceği için hiç umudum yok ve hayatımdaki herkes yanlış bilgilendirildiğinden, bu topluluktan ayrı olarak bu şeyler hakkında konuşacak kimse yok. Herhangi bir tartışma takdir edilecektir.

“İnsanlar Uyanıyor mu? Umutsuz hissediyorum” üzerine 26 yorum

1. Amasya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 09:10:27

2. Bayburt merkezden ben ziya. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 04-09-2020 22:15:30

3. Osmaniye merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 19:41:51

4. Gümüşhane merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 14-09-2020 05:11:21

5. Kırşehir merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 16-09-2020 21:31:20

6. Niğde merkezden ben ziya. Merhabalar sayfanız gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 02-10-2020 10:28:09

7. Kars merkezden ben Aylin. Merhaba web siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:22:54

8. Bu konu : ” İnsanlar Uyanıyor mu? Umutsuz hissediyorum ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 291

Yorum yapın