İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor.

İnsanlar altlarındaki hayvanlara bakarlar. Hayvanları çiftliklerde yetiştiriyor, onlarla ilgileniyor ve hatta onları dünyaya yakalıyorsunuz.

Gelişmiş Varlıklar, İnsanlara aynı şeyi yapar. Dünya, bir Türler Konsorsiyumu tarafından galaksiler arası bir işletme altında çalışan kontrollü bir Çiftliktir.

Kaçırmalar Yakalama, Etiketleme ve Serbest Bırakma’dan başka bir şey değildir.

“İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor.” üzerine 43 yorum

1. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 1

2. Zonguldak merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 21:37:10

3. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , memo – 399

4. Gaziantep dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 455

5. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , banu – 176

6. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 121

7. Ardahan merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-02-2021 01:40:47

8. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 129

9. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 295

10. Kayseri merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 01:40:50

11. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, şukuladım , gaye – 120

12. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 31

13. Bolu dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Slm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 69

14. Bolu merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 09-02-2021 01:40:51

15. Bartın dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba sayfanız süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 329

16. Ağrı merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler 09-02-2021 01:40:54

17. Samsun merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 01:40:54

18. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 01:40:54

19. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 01:40:54

20. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 18

21. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Slm siten gerçekten güzel, şukuladım , mehmet – 342

22. Gaziantep dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selam paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 331

23. Artvin dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selam web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 433

24. Sakarya dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selamlar web siten harbiden çok iyi, saolun , ziya – 464

25. Batman merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:25:14

26. Sivas merkezden ben ahmet. Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-02-2021 00:09:41

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link