İnsanlar altlarındaki hayvanlara bakarlar. Hayvanları çiftliklerde yetiştiriyor, onlarla ilgileniyor ve hatta onları dünyaya yakalıyorsunuz.

Gelişmiş Varlıklar, İnsanlara aynı şeyi yapar. Dünya, bir Türler Konsorsiyumu tarafından galaksiler arası bir işletme altında çalışan kontrollü bir Çiftliktir.

Kaçırmalar Yakalama, Etiketleme ve Serbest Bırakma’dan başka bir şey değildir.

Author

77 Comments

1. Merhabalar siten vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

2. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 1

3. Zonguldak merkezden ben emin. Merhabalar web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 08-02-2021 21:37:10

4. Malatya merkezden ben ali. Mrb web siten harbiden iyi, teşekkürler 08-02-2021 21:37:57

5. Bayburt merkezden ben memo. Mrb web sitesi vallaha iyi, teraziye tıkladım 08-02-2021 21:43:17

6. Slm paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

7. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım , memo – 399

8. Gaziantep dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba herkese paylaşım vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 455

9. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

10. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, tebrikler , banu – 176

11. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım

12. Merhaba sayfa inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten çok güzel, tebrikler

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 121

15. Ardahan merkezden ben ali. Selam herkese sayfan gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-02-2021 01:40:47

16. Van merkezden ben memo. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, sağolun 09-02-2021 01:40:48

17. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım , – 129

18. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 295

19. Kayseri merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 01:40:50

20. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, şukuladım , gaye – 120

21. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 31

22. Bolu dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Slm sayfa valla iyi, linkedinde paylaştım , memo – 69

23. Merhaba herkese siteniz valla iyi, face de paylaştım

24. Bolu merkezden ben hatice. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 09-02-2021 01:40:51

25. Bartın dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba sayfanız süper ötesi iyi, saolun , Hasan – 329

26. Siirt merkezden ben banu. Merhaba web sitesi cidden güzel, linkedinde paylaştım 09-02-2021 01:40:53

27. Ağrı merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, tebrikler 09-02-2021 01:40:54

28. Samsun merkezden ben gaye. Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 01:40:54

29. Burdur merkezden ben banu. selamun aleyküm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 09-02-2021 01:40:54

30. Antalya merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-02-2021 01:40:54

31. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım

32. Selam paylaşım inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 18

34. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Slm siten gerçekten güzel, şukuladım , mehmet – 342

35. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selam paylaşımın inan ki çok güzel, teşekkürler , Gürbüz – 331

36. Hatay merkezden ben Aylin. Selam sayfan vallaha güzel, tebrikler 09-02-2021 01:41:33

37. Artvin dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selam web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 433

38. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, şukuladım

39. Sakarya dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selamlar web siten harbiden çok iyi, saolun , ziya – 464

40. Batman merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:25:14

41. Sivas merkezden ben ahmet. Selamlar siten inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-02-2021 00:09:41

42. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, saolun

43. Gürbüz Reply

Selamlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım

44. Çanakkale merkezden ben ahmet. Selam siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 03-03-2021 21:43:33

45. Bursa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 05:55:28

46. Karaman dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , – 28

47. Selam paylaşımın inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

48. Selamlar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

49. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 52

50. Sinop merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler 24-03-2021 18:33:46

51. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 385

52. Gümüşhane dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , emin – 328

53. Ardahan dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selam sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 415

54. Batman merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 15-04-2021 03:21:56

55. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 81

56. Karabük dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhabalar sayfa yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ahmet – 500

57. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler

58. Slm web sitesi valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

59. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha mükemmel, teşekkürler

60. Gürbüz Reply

Tunceli merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 01:19:56

61. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , hatice – 320

62. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 199

63. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 27-05-2021 02:17:38

64. Bursa merkezden ben hatice. Selamlar siteniz cidden çok güzel, facebookta paylaştım 04-06-2021 05:38:58

65. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 10

66. Gürbüz Reply

Selam herkese web siteniz inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

67. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 02:24:48

68. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

69. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım

70. Ankara dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhabalar siten cidden ilgi uyandırıcı, saolun , Emine – 146

71. Bu konu : ” İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten yeminle güzel, şukuladım , gaye – 435

72. Çanakkale dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , memo – 306

73. Çankırı dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Merhaba paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , gaye – 468

74. Manisa dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 3

75. Sinop merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 20-07-2021 12:42:58

76. Erzincan dan kimler var. İnsanlar, Uzaylılar için “Hayvan” Olarak Kabul Edilir ve hatta Sınıflandırılır. Hükümetler, Düzenli Halkın Bunu Bilmesini İstemiyor. . Mrb web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , doruk – 200

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link