İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu …

Pek Trump taraftarı değildi. Ama karşılaştığı nefreti her zaman sevmedim. Onun döneminde her şey yolunda gitti.

Görevden alma sırasında Trump’ın popülaritesi arttı. Çünkü insanlar bunun haksızlık olduğunu düşünüyordu. Böylece, suçlamada gerçek hedeflere ulaşmada başarısız oldular.

Sonra seçime yakın, covid aldık. Ekonomileri yok etti ve insanları evlerine kilitledi. Dikkatli bir şekilde görürseniz hemen hemen tüm büyük ülkeler salgın nedeniyle acı çekti. Ama hiç kimse her zaman ve çabasını başkanını suçlamak için göstermedi.

Sonra yapılan Cumhuriyetçiler, Trump’ı daha da yenmek için çok daha az teşvik kontrolü yaptı. Ekonomi boktan, insanlar faturaları ödeyemez. Yani orada insanlar, sadece faturalarını ödemenin iyi olduğunu düşünseler bile Trump’a karşı oy verecekler. Trump buna karşı çıktı ama hasar verildi. Şimdi bu olay tam da Trump’ın yandaşlarının toplandığı ve barış çağrısına rağmen tüm suçu Trump’ın üstlendiği sırada gerçekleşti. Trump hayranı olmadığımı söyledim. Ama bugün Trump’ın durumu beni gerçekten üzdü.

Bilmiyorum ama içimden gelen hisler bana, insanların onun istifa ettikten sonra ne kadar değerli olduğunu anlayacaklarını söylüyor.

“İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu …” üzerine 13 yorum

1. Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 07-01-2021 08:52:33

2. Bolu dan kimler var. İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu … . Selamlar siten vallaha dikkat çekici, sağolun , memo – 142

3. Niğde merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa cidden dikkat çekici, sağolun 07-01-2021 14:55:53

4. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfan inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-01-2021 08:15:59

5. Aydın dan kimler var. İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu … . Selamlar paylaşımın valla hoşuma gitti, saolun , emin – 140

6. Bursa merkezden ben memo. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 14-01-2021 03:47:32

7. Karaman dan kimler var. İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu … . Selamlar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 159

8. Kilis dan kimler var. İnsanlar uzun süredir Trump’ı yok etmeye hazırlanıyordu … . Selam sayfan cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , emin – 402

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link