%99 hayatta kalma oranına vb. ışık tutmanın tamamen zaman kaybı olduğunu düşünmüyorum ama bunun, acımasız sosyal- kısıtlamalar. Bu sadece onların oyuncağına oynamak ve eğer bu hıyarcıklı veba olsaydı, o zaman egemen sınıfın toplumu biyo-faşist dönüşümünde haklı olacağını kabul etmek.

Author

26 Comments

1. Adana dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Merhaba bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 248

2. Manisa dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , doruk – 119

3. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , – 72

4. Aksaray dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi güzel, saolun , Emine – 278

5. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Slm sayfa inanki dikkat çekici, sağolun , ziya – 450

6. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , Emine – 403

7. Tunceli dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Selam herkese web siteniz gerçekten güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 481

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 297

9. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 272

10. Isparta dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Selamlar paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 67

11. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Merhabalar sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , ali – 5

12. Gürbüz Reply

Mersin dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 451

13. Adıyaman dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Selamın aleyküm paylaşım valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 282

14. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ahmet – 155

15. Tokat dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım , banu – 262

16. Bartın dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 270

17. Ardahan dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Selam herkese sayfanız harbiden dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 491

18. Selam herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

19. Kayseri dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 272

20. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siteniz cidden çok iyi, şukuladım 02-09-2021 11:58:28

21. Trabzon dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Mrb sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 220

22. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , ahmet – 238

23. Merhaba web siteniz gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Kilis dan kimler var. İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa . Merhaba herkese web siten inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 390

25. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 326

26. Bu konu : ” İnsanlar virüsün ölümcüllüğünü çürütmeye çok fazla odaklanıyor. Eğer gerçek bir biyolojik silah çıkardılarsa ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, sağolun , mehmet – 491

Write A Comment