Bay Area’da aşılama oranı yüksek, vaka sayısı düşük olan bir şehirde yaşıyorum. Buradaki yeni yetkilerle, insanlar eskisi gibi, uzakta kalarak, maske takarak ve kahrolası vax’a sahip olmalarına rağmen diğer tüm tiyatrolara geri döndüler. Ve hiç kimse, onu destekleyen sıfır bilimsel kanıt olmasına rağmen, yeni görevlere aldırmıyor gibi görünüyor. Sadece uyuyorlar. Aptallık mı, beyin yıkama mı yoksa başka bir şey mi emin değilim ama ne kadar çok düşünürsem o kadar çok korkutuyor beni.

30 Comments

1. Niğde merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 03-08-2021 07:11:17

2. Trabzon merkezden ben ali. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok iyi, tebrikler 03-08-2021 07:15:32

3. Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 127

4. Hakkari merkezden ben ali. Merhabalar sayfa inanki hoşuma gitti, tebrikler 03-08-2021 08:44:00

5. Merhaba herkese paylaşımın harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, saolun , elif yılmaz – 243

7. Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. Slm siteniz cidden çok iyi, saolun , Emine – 30

8. Samsun merkezden ben mehmet. Selam web siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım 03-08-2021 10:59:24

9. elif yılmaz Reply

Hakkari dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Merhaba paylaşım süper ötesi çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 176

10. Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. Selamlar sayfa inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 223

11. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 06-08-2021 16:01:09

12. Batman dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Selam herkese web siteniz gerçekten dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 1

13. Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ziya – 16

14. Slm paylaşımınız yeminle iyi, twitter da paylaştım

15. Gürbüz Reply

Çankırı dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 415

16. Isparta merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 08-08-2021 08:26:55

17. Çorum dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Merhaba herkese paylaşım vallaha mükemmel, facebookta paylaştım , ahmet – 93

18. Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun

19. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Merhaba herkese web siten cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

21. Merhabalar siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Osmaniye dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , emin – 84

23. Sivas merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 27-08-2021 01:24:18

24. Erzurum dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Merhabalar web siten inanki dikkat çekici, saolun , gaye – 209

25. Denizli dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . selamun aleyküm web siten yeminle iyi, teşekkürler , Emine – 288

26. Ankara dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Selam herkese sayfa yeminle çok güzel, teşekkürler , gaye – 425

27. Bu konu : ” İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 68

28. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. İnsanlar yeni maske emirlerinin çılgınlığından bile kaçmıyorlar . Selamın aleyküm web siten harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 307

Write A Comment