Ben bir antivaks değilim ve AZ aşısının etkili olduğuna inanıyorum, ancak AZ aşısının son zamanlarda sahip olduğu kötü imajdan kurtulmak için yeniden adlandırmak cehennem ve sınırda pislik kadar aldatıcı.

Özellikle rakiplerinden (Pfizer, Moderna) daha az etkili bir aşı ile ürünün adını değiştiren ve onu yeni gibi yeniden kullanan şirketler yasa dışı olmalıdır. Burada insanların sağlığından bahsediyoruz ve insanlar ne aldıklarını net bir şekilde bilmeli. AstraZeneca, aşıyı Vaxzevria olarak yeniden adlandırıyor, sadece AstraZeneca aşısının son zamanlarda sahip olduğu pek de iyi olmayan repliğini temizlemeye çalışıyor. İsim değişikliği, aşının temsilcisini temizlemek için açıkça hedeflenmiştir.

İnsanların aşınıza olan güvenini yeniden kazanmak istiyorsanız, bunu meşru bir şekilde yapmalısınız. Aşının işe yaradığından şüphem yok, sadece şirket beni onlara güvenmeye ve aşılarını yaptırmaya teşvik etmek için her şeyi beceriyor.

Açıklığa kavuşturmak için: Ben yanlızım, ancak bu kabul edilemez.

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” İnsanlara olan güveni artırmak için AstraZeneca aşısının adı Vaxzevria olarak değiştirildi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa valla hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 128

2. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler

3. selam arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

4. Denizli merkezden ben emin. Selamlar paylaşım süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 09:32:59

5. Hakkari dan kimler var. İnsanlara olan güveni artırmak için AstraZeneca aşısının adı Vaxzevria olarak değiştirildi . Selamlar web siten inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 281

6. İzmir merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım yeminle iyi, şukuladım 31-03-2021 14:09:39

7. elif yılmaz Reply

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 06:35:52

8. Burdur dan kimler var. İnsanlara olan güveni artırmak için AstraZeneca aşısının adı Vaxzevria olarak değiştirildi . selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 251

9. Aksaray dan kimler var. İnsanlara olan güveni artırmak için AstraZeneca aşısının adı Vaxzevria olarak değiştirildi . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, teşekkürler , emin – 400

10. Mersin dan kimler var. İnsanlara olan güveni artırmak için AstraZeneca aşısının adı Vaxzevria olarak değiştirildi . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link