Bunu duymadım ama şaşırmam.

Hedef etkisini hiç duydunuz mu? Teröristlerle benzer bir şey yapabileceğimizi hayal ediyorum.

Büyük miktarda insanı bir yapay zekaya aktarın ve radikalleşmeye yatkın kişileri doğru bir şekilde tespit edecek veya bu veri noktalarından teröristleri tespit edecektir.

Author

74 Comments

1. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkat çekici, teşekkürler

2. Selam herkese paylaşım ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-09-2020 22:15:20

4. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım

6. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 10:49:04

7. Slm bu web sitesi inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

8. Gürbüz Reply

Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 10:49:27

9. Merhaba herkese sayfanız valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

10. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, şukuladım

11. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım 05-09-2020 10:51:14

12. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

13. Burdur merkezden ben ali. Merhaba paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım 11-09-2020 04:58:02

14. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

15. Selam herkese paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım

16. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım

17. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

18. Samsun dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 6

19. Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

20. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Merhaba herkese paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 152

21. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Hasan – 274

22. Giresun merkezden ben . Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 09:34:23

23. Erzurum merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teşekkürler 15-11-2020 19:56:48

24. Selam herkese sayfan vallaha çok iyi, face de paylaştım

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 87

26. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

27. Siirt merkezden ben ziya. Selamlar siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-12-2020 01:36:49

28. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 112

29. Bursa merkezden ben banu. selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, saolun 15-12-2020 22:45:45

30. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran edici, saolun , memo – 38

31. Isparta merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, saolun 25-12-2020 17:02:16

32. Düzce merkezden ben memo. Mrb bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 28-12-2020 11:57:24

33. Gaziantep dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 20

34. Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 31-12-2020 04:51:41

35. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 112

37. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 38

38. Burdur dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . selamun aleyküm web siteniz inanki çok iyi, sağolun , mehmet – 471

39. Burdur merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 14-01-2021 14:27:39

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , Gürbüz – 15

41. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, teşekkürler , ziya – 307

42. Merhaba web siten inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

43. Selam bu web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım

44. Hatay dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam siteniz valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , – 351

45. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha hayran bıraktı, tebrikler , banu – 169

46. Nevşehir dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , memo – 496

47. Bingöl dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . selamun aleyküm paylaşım vallaha çok iyi, saolun , gaye – 271

48. İstanbul dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Mrb web siten inan ki hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 457

49. Ağrı merkezden ben Hasan. Slm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 01-03-2021 05:00:51

50. Aydın merkezden ben hatice. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-03-2021 04:28:14

51. Yalova dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Merhaba siteniz inan ki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 268

52. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Osmaniye dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam herkese sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 385

54. Merhaba sayfanız valla dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

55. Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa inanılmaz iyi, sağolun 28-03-2021 11:03:46

56. Niğde merkezden ben . Merhaba siteniz inan ki çok iyi, saolun 28-03-2021 21:17:50

57. Osmaniye dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selamın aleyküm web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun , ali – 124

58. Ankara dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, tebrikler , hatice – 152

59. Osmaniye merkezden ben . Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok güzel, şukuladım 10-04-2021 21:53:33

60. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ziya – 142

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , elif yılmaz – 276

62. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, tebrikler , doruk – 487

63. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ziya – 233

64. Giresun dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . merhaba arkadaşlar sayfan valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 129

65. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . selamun aleyküm web siten inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 461

66. Bu konu : ” İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 21

67. Bolu merkezden ben emin. Selamlar web siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 16-05-2021 05:56:12

68. Eskişehir dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , emin – 268

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link