İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda?

Bunu duymadım ama şaşırmam.

Hedef etkisini hiç duydunuz mu? Teröristlerle benzer bir şey yapabileceğimizi hayal ediyorum.

Büyük miktarda insanı bir yapay zekaya aktarın ve radikalleşmeye yatkın kişileri doğru bir şekilde tespit edecek veya bu veri noktalarından teröristleri tespit edecektir.

“İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda?” üzerine 21 yorum

1. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 04-09-2020 22:15:20

2. Karabük merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 10:49:04

3. Konya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 05-09-2020 10:49:27

4. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha hoşuma gitti, şukuladım 05-09-2020 10:51:14

5. Samsun dan kimler var. İnsanları insansız hava aracı saldırıları için hedefleyen yapay zeka ne durumda? . Selam herkese sayfa vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 6

Yorum yapın