bunu düzleştireyim .. öyleyse dünyaya gelen dünya dışı varlıklar ve medeniyetimizi ilerletmek, daha iyi veya daha kötü, hatta bizi gözlemlemek için gezegenimizdeki en güçlü elit ile birlikte çalışmak, görünüşe göre her şekilde mükemmel olan ve bir hafta içinde varlığımızı yaratan ve oğlu rastgele bir kadının içinde doğmuş olan gökyüzü? neden savaşa, insan kaçakçılığına, çocuk avcılarına, teröristlere vs. devam etmesine izin veriyor? ölümden sonraki hayatımızın sihirli bir ülke olduğunu ve buradan geçenlerin bizi izlediğini ya da kötü şeyler yaparsak yandığımız ve sonsuzluk için işkence gördüğümüz mü? birçoğunuz varlığınızı buna adamaya istekli misiniz? ufos halkının ne kadar süre önce bir ışıktan veya bazı bs’den daha uzun olduğunu bilenlerden beri görme olasılığı yoktur? yani çok eski olmayan yazıların ve tabloların, dini, gösterme ve anlatmaya açık bir şekilde insan olmayan teknolojiler ve bilgi ile açıkça var olmayan varlıkların diğer gezegenlerden ya da evrenlerden varlıkların olabileceğinin bir yolu yok mu? bu inanılmaz derecede büyük ve sürekli genişleyen evrende başka realiteler, hatta bizim gibi başka varlıklar olması mümkün değil mi? nasıl bir şey sormazsın? eski bir hikaye kitabını nasıl ayırırsınız ve bunun tüm varlığımızın cevabı olduğunu düşünürsünüz? belki, belki de, belki de (hayatlarımızı kendi başlarına dikte eden) hükümetimizin bazı şeyleri gördüklerini ve kitle histeri / panik nedeniyle ya da daha büyük planları olduğu için bizimle paylaşmadıklarını söylemek çok saçma geliyor mu? iyi ya da kötü? insanların tüm uygarlığımızın gidişatını değiştirecek sırları açığa vurduklarından bertaraf edilmeleri mümkün değil mi? hayatlarımız üzerinde tam kontrol sahibi olan insanların bizden bir şeyler saklaması tamamen imkansız değil mi? güçlerini doğru tutmak için ne gerekiyorsa yapamazlar mı? bizim için mevcut olan tüm kitapların ve eğitimin bildiğimiz her şey olduğunu düşünüyor musunuz? Bu yıllarca devam edebilir .. Bizi aşağı çekiyorlar, şimdi sayılara göre gücümüz var, ancak bizi şekillendirmelerine izin verirsek, şu anda sahip olduğumuz tüm küçük kontrolü kaybedeceğiz ve hızlı oluyor. gözlerini aç ve zihinler insanlar bizi koydukları kutudan düşünüyorlar ..

Author

87 Comments

1. Erzurum merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 30-06-2020 15:37:27

2. Ordu merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 30-06-2020 19:30:04

3. Merhaba herkese web siten cidden hayran edici, sağolun

4. Merhaba paylaşımın vallaha güzel, face de paylaştım

5. Kahramanmaraş merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 02-07-2020 12:40:58

6. Çorum merkezden ben ziya. Slm web siteniz inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 03-07-2020 18:19:51

7. elif yılmaz Reply

Afyon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 01:33:55

8. Manisa merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz ciddiyim çok güzel, şukuladım 19-07-2020 16:30:16

9. Edirne merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 22-07-2020 03:32:36

10. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, sağolun

11. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar sayfa inanılmaz mükemmel, şukuladım

12. Ankara merkezden ben Aylin. Merhaba sayfa süper ötesi iyi, saolun 06-08-2020 22:19:58

13. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

14. Selamlar web siten yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım

15. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın inan ki çok iyi, şukuladım

16. Karaman merkezden ben banu. Slm bu web sitesi valla çok iyi, sosyal medyada paylaştım 14-08-2020 06:47:55

17. Selamlar web siteniz harbiden çok iyi, face de paylaştım

18. Selamlar sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

19. Konya merkezden ben banu. Slm sayfan ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 14:01:18

20. Kars merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, sağolun 15-09-2020 01:04:45

21. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 24-09-2020 21:35:41

22. Batman merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-09-2020 21:39:58

23. Selam web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

24. Selam paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım

25. Burdur merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun 02-10-2020 11:25:55

26. Zonguldak merkezden ben banu. Slm sayfanız gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 02-10-2020 11:47:53

27. Balıkesir merkezden ben ziya. Merhaba web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-10-2020 18:02:28

28. Adıyaman merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-10-2020 19:20:42

29. Artvin dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, facebookta paylaştım , emin – 109

30. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Slm web sitesi inanki hayran edici, sağolun , doruk – 256

31. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 315

32. Sivas dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 362

33. Nevşehir merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 12-11-2020 08:59:29

34. Şırnak merkezden ben Hasan. Slm web siten ciddiyim güzel, sağolun 19-11-2020 22:34:39

35. Van dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Slm sayfan gerçekten hayran edici, şukuladım , doruk – 453

36. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 176

37. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Mrb sayfa inan ki mükemmel, şukuladım , ahmet – 466

38. Van merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler 06-12-2020 14:18:25

39. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz dikkat çekici, şukuladım

40. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, face de paylaştım

41. Bursa dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhabalar sayfan inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 381

42. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 149

43. Kütahya dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Slm sayfan inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 99

44. Zonguldak merkezden ben doruk. Slm web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 21-12-2020 14:54:42

45. selam arkadaşlar web siten cidden mükemmel, sağolun

46. Selamlar web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Muş merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-12-2020 06:23:15

48. Selamın aleyküm sayfanız valla dikkatimi çekti, saolun

49. Sakarya dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Slm sayfa harbiden dikkat çekici, saolun , ziya – 467

50. Bolu dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, sağolun , – 11

51. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, şukuladım , ziya – 181

52. Balıkesir dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 94

53. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 41

54. Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, face de paylaştım

55. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

56. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 13:13:12

57. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 312

58. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 81

59. Bitlis dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 192

60. Kütahya dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 424

61. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, şukuladım , Emine – 440

62. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

63. Merhabalar paylaşımın inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

64. Manisa merkezden ben Emine. Merhaba herkese paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, sağolun 01-03-2021 08:14:54

65. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım valla çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 331

66. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Slm siteniz inanılmaz mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 89

67. Kilis dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Mrb web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , hatice – 78

68. Kırklareli merkezden ben memo. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, sağolun 10-03-2021 05:43:19

69. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 11-03-2021 14:36:22

70. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle güzel, twitter da paylaştım , emin – 261

71. Antalya dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhaba siteniz vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 19

72. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 164

73. Batman dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, şukuladım , memo – 256

74. Kayseri dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Selam herkese paylaşımın harbiden çok iyi, tebrikler , Aylin – 75

75. Kilis merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-04-2021 19:38:34

76. Diyarbakır dan kimler var. İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular . Merhaba herkese siten vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , – 277

77. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , banu – 223

78. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 414

79. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , doruk – 244

80. Batman merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 04-05-2021 00:24:47

81. Merhaba herkese sayfa süper ötesi güzel, linkedinde paylaştım

82. selamun aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sağolun

83. Bu konu : ” İnsanları ‘komplo teorisyenleri’ üssü olarak görüyoruz, bizi hayal kurulduğumuzu ve hatta inkarlarını dinle savunduğunu söyleyerek, bu yüzden onlar için sahip olduğum bazı gerçek sorular ” çok güzel. Selam web siten inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 343

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link