Dürüst olmak gerekirse, hesabım yasaklanırsa bu noktada umurumda bile değil. Reddit, sansür ve oy manipülasyonu organik tanıtımın gerçekleşmesini neredeyse imkansız kıldığı için işe yaramaz.

Birkaç yıl boyunca başka bir hesabım vardı, hükümetin bize yaptıklarına paralel olarak Brittney Spears hikayesiyle ilgili şüphelerim hakkında bir gönderi yaptım ve 1300 oy aldıktan sonra, 30.000 karmalı hesabım lanet olasıca “Geciktir” dediğim için kalıcı olarak askıya alındı. yorum iki ay önce

Her neyse, reddit artık büyük bir gay.

İyi günler, eğer o Pedophile Tranny yöneticilerinden veya Glisghane’den biri değilseniz, gidin siktirin gidin.

☮️

26 Comments

1. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım

2. Uşak dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler , memo – 17

3. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım

4. Siirt merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımın ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 06-07-2021 06:19:27

5. Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler , Emine – 490

6. Konya merkezden ben Emine. Merhaba sayfa inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 06-07-2021 13:28:50

7. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım

8. elif yılmaz Reply

Mrb sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

9. Niğde dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , hatice – 493

10. Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım , doruk – 415

11. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 417

12. İstanbul dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . selamun aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, tebrikler , memo – 54

13. Slm sayfa süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , Hasan – 46

15. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . selamun aleyküm sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 311

16. Niğde dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 134

17. Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa valla çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 50

18. Tunceli merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-07-2021 19:06:16

19. Zonguldak dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . Merhabalar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 112

20. Selamlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

21. Denizli dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . selam arkadaşlar siten cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 263

22. Niğde dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 342

23. Bu konu : ” İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 297

24. Sakarya dan kimler var. İnsanları küçük yaşta kalıcı olarak yasaklasalardı, belki burada daha fazla tartışırdık. . Slm web siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 92

Write A Comment