Şansınız varsa, toplumda sürekli olarak bariz yanlışları gündeme getirin. Başkanları sübyancıları çağırın. Valilerinizi suç ortağı olarak arayın. Mağazadayken ve çocuğuyla birlikte bir bayan avokado satın aldığını gördüğünüzde, onları mağazaya götürmek için kaç kişinin öldüğünü bildirin. Sonra onlara exxon ve BP’nin ABD’deki limanlardan nasıl eroin taşıdığını anlatın. Hey, bağnaz babana ırkçı olduğunu söyle ve Budweiser’ına tükür. İnsanlara Ellen, Dr. Phil, oprah ve tüm bu aktörlerin nasıl depresyon, cinsel istismar ve kötülük sattığını anlatın. İnsanların paralarının neye gittiğini bilmelerine izin vermezsen herkes suç ortağıdır

Author

58 Comments

1. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-09-2020 19:42:43

2. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Çanakkale merkezden ben doruk. Mrb paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 20-09-2020 14:38:58

4. Erzurum merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler 20-09-2020 18:52:35

5. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 03:18:47

6. Merhaba herkese siten vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

7. selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

8. Slm sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

9. Batman dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 180

10. Şanlıurfa merkezden ben . Selam herkese paylaşım inan ki iyi, facebookta paylaştım 22-10-2020 21:01:09

11. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler

12. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

13. Yalova dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Merhaba herkese web siten süper ötesi mükemmel, tebrikler , memo – 347

14. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi gerçekten çok güzel, sağolun , banu – 224

15. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 28-11-2020 13:57:02

16. Bursa dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamın aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 249

17. Selam herkese sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

18. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın yeminle iyi, face de paylaştım , ziya – 201

19. Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Adıyaman dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selam herkese sayfanız inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , – 139

21. Rize dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamın aleyküm paylaşımın valla dikkatimi çekti, tebrikler , – 174

22. Merhaba herkese paylaşım inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 180

24. Selam herkese web siten inan ki hayran edici, facebookta paylaştım

25. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi valla mükemmel, saolun , Aylin – 202

26. Diyarbakır merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 22:18:14

27. Gümüşhane dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 358

28. selamun aleyküm siteniz yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Selamlar sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 353

30. Ordu dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Merhaba herkese siteniz cidden iyi, saolun , emin – 205

31. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 18-02-2021 05:36:23

32. Eskişehir dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamlar paylaşımın inanki iyi, saolun , emin – 485

33. Mersin dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 142

34. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 361

35. Bitlis merkezden ben emin. Merhaba web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-04-2021 10:14:44

36. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, facebookta paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamın aleyküm sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sağolun , elif yılmaz – 366

38. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 489

39. Selamlar paylaşımınız inan ki çok iyi, twitter da paylaştım

40. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok iyi, facebookta paylaştım , hatice – 292

41. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 129

42. İstanbul merkezden ben Hasan. Slm sayfanız inanılmaz hayran edici, teraziye tıkladım 09-05-2021 01:12:34

43. Erzincan dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . selamun aleyküm sayfan ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , ali – 300

44. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

45. Malatya dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Merhaba herkese web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 63

46. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, sağolun , Aylin – 426

47. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 411

48. Kilis merkezden ben Aylin. Selam web sitesi inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 04-07-2021 12:19:51

49. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

50. Antalya dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Merhaba web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 273

51. Bitlis dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selam siteniz ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 485

52. Bu konu : ” İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi mükemmel, sağolun , ahmet – 494

53. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-07-2021 09:39:21

54. Sivas merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım 16-07-2021 18:31:40

55. Bayburt merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz valla hayran bıraktı, face de paylaştım 19-07-2021 09:34:49

56. Kırıkkale dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , emin – 415

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link