İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek.

Şansınız varsa, toplumda sürekli olarak bariz yanlışları gündeme getirin. Başkanları sübyancıları çağırın. Valilerinizi suç ortağı olarak arayın. Mağazadayken ve çocuğuyla birlikte bir bayan avokado satın aldığını gördüğünüzde, onları mağazaya götürmek için kaç kişinin öldüğünü bildirin. Sonra onlara exxon ve BP’nin ABD’deki limanlardan nasıl eroin taşıdığını anlatın. Hey, bağnaz babana ırkçı olduğunu söyle ve Budweiser’ına tükür. İnsanlara Ellen, Dr. Phil, oprah ve tüm bu aktörlerin nasıl depresyon, cinsel istismar ve kötülük sattığını anlatın. İnsanların paralarının neye gittiğini bilmelerine izin vermezsen herkes suç ortağıdır

“İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek.” üzerine 9 yorum

1. Malatya merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 15-09-2020 19:42:43

2. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Slm sayfa inanki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-09-2020 03:18:47

3. Batman dan kimler var. İnsanları rahatsız edin. Matrisi yok etmeye yardım edecek. . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 180

Yorum yapın