Bunun iyi bir taktik olabileceğini düşündüm. Bence önce en alıcı olan demografiye ulaşılmalı ve sonra onlara gerçeği söyleyen içeriği izlemeleri için ödeme yapabiliriz. Onlara para teklif ediliyorsa, videoları kesinlikle izleyebilirler. Çoğu insan uyanmaya isteklidir ama tereddüt vardır, para bunun önüne geçebilir. Keşke bunu denemek için param olsaydı.

Author

59 Comments

1. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

2. Antalya dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , banu – 368

3. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

4. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfa harbiden güzel, sağolun 11-07-2021 06:39:54

7. Selamın aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım

8. İstanbul dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . selamun aleyküm web siteniz gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 343

9. Bursa merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 07:09:38

10. Mardin dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 13

11. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 149

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 151

13. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi çok iyi, saolun , emin – 181

14. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 386

15. Isparta dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ziya – 24

16. Aydın dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Merhaba web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 23

17. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Selamlar web siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 127

18. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, saolun

19. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 103

20. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım , memo – 222

21. Tokat merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun 11-07-2021 07:29:09

22. Gürbüz Reply

Merhabalar web siteniz cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

23. Selam paylaşım inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

24. Merhabalar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

25. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 43

26. Ankara dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 8

27. Çankırı dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Selam herkese siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 488

28. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden mükemmel, sağolun , memo – 240

29. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese web siten valla dikkat çekici, sağolun

30. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Merhabalar siten gerçekten dikkat çekici, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 300

31. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 386

32. Çorum merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 09:57:02

33. Diyarbakır dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, sağolun , Hasan – 5

34. Yalova dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Slm sayfa cidden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 395

35. Yalova merkezden ben ziya. Mrb siteniz yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 26-07-2021 12:49:30

36. Edirne merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, teşekkürler 27-07-2021 23:34:54

37. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 335

38. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 9

39. Eskişehir dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, teşekkürler , emin – 280

40. Çankırı dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Merhabalar web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , – 376

41. Artvin dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 320

42. Karaman dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . selamun aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 306

43. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Mrb sayfan gerçekten çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 367

44. Nevşehir dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 187

45. Mersin dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Selam web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım , banu – 417

46. Selam siteniz inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha güzel, tebrikler , emin – 155

48. merhaba arkadaşlar sayfan süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım

49. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz harbiden mükemmel, tebrikler , doruk – 29

50. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım

51. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , ahmet – 153

52. Karabük dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Selamlar bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 416

53. Bolu dan kimler var. İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? . Mrb web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 416

54. Bu konu : ” İnsanları uyandırabilecek videoları izlemeleri için insanlara para ödemeyi deneyen var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 91

Write A Comment