İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi.

Şimdi öğrendiğimiz şey, risk altındaki nüfusun o kadar zayıf bir durumda olduğu ki, covid nedeniyle ölümü önlemek için yaptığımız aşılar bile bu insanları öldürüyor.

Sevdiklerinizle çevrili uzun bir hayattan sonra ölmek, tek başına, maskelerin ve camların arkasındaki insanların gözünden bakmaktan daha iyi değil mi?

“Doğum ve ölüm olmadan ve tüm yaşam biçimlerinin sürekli dönüşümü olmadan, dünya durağan, ritmsiz, dalgalanan, mumyalanmış olacaktır.” Ölüm geldiğinde, tıpkı kış gibi. ‘Kış olmamalı’ demiyoruz. Yapraklar düştüğünde ve kar yağdığında kış mevsiminin bir tür yenilgidir, buna karşı koymamız gereken bir şey. Hayır. Kış, olayların doğal akışının bir parçasıdır. Kış yok, yaz yok. Soğuk yok, ısı yok. “

– Alan Watt

“İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi.” üzerine 10 yorum

1. Gaziantep merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-02-2021 07:18:23

2. Hakkari merkezden ben Hasan. Slm sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 05:18:05

3. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Merhaba siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 500

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link