Şimdi öğrendiğimiz şey, risk altındaki nüfusun o kadar zayıf bir durumda olduğu ki, covid nedeniyle ölümü önlemek için yaptığımız aşılar bile bu insanları öldürüyor.

Sevdiklerinizle çevrili uzun bir hayattan sonra ölmek, tek başına, maskelerin ve camların arkasındaki insanların gözünden bakmaktan daha iyi değil mi?

“Doğum ve ölüm olmadan ve tüm yaşam biçimlerinin sürekli dönüşümü olmadan, dünya durağan, ritmsiz, dalgalanan, mumyalanmış olacaktır.” Ölüm geldiğinde, tıpkı kış gibi. ‘Kış olmamalı’ demiyoruz. Yapraklar düştüğünde ve kar yağdığında kış mevsiminin bir tür yenilgidir, buna karşı koymamız gereken bir şey. Hayır. Kış, olayların doğal akışının bir parçasıdır. Kış yok, yaz yok. Soğuk yok, ısı yok. “

– Alan Watt

Author

39 Comments

1. Osmaniye merkezden ben banu. Selam web siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 17-02-2021 17:35:22

2. Yozgat merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımın harbiden güzel, sağolun 17-02-2021 19:21:57

3. Merhaba web sitesi vallaha billaha hayran edici, saolun

4. Gaziantep merkezden ben hatice. Slm sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-02-2021 07:18:23

5. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

6. Hakkari merkezden ben Hasan. Slm sayfa vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-02-2021 05:18:05

7. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Merhaba siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 500

9. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hayran edici, teşekkürler

10. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Selam herkese siten inanki mükemmel, facebookta paylaştım , ziya – 419

11. Ordu merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-02-2021 22:10:07

12. Bitlis merkezden ben doruk. Selam siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 28-02-2021 14:11:50

13. Kütahya dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun , gaye – 268

14. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , memo – 96

15. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 46

16. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , – 443

17. Aksaray dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . selamun aleyküm web siten vallaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 437

18. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

19. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi harbiden çok iyi, tebrikler

20. Mrb sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım

21. Kayseri merkezden ben ali. Selam herkese sayfan valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-04-2021 10:34:50

22. Trabzon dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 321

23. Afyon dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 128

24. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 17

25. Selamlar web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

26. Uşak dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . Selam herkese sayfa harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 10

27. Balıkesir merkezden ben ali. Mrb web siteniz cidden dikkatimi çekti, saolun 17-06-2021 09:37:51

28. Merhaba paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

29. Ankara merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 01-07-2021 19:08:32

30. Mersin merkezden ben ali. Selam sayfanız yeminle dikkatimi çekti, sağolun 04-07-2021 15:48:51

31. Iğdır dan kimler var. İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. . Selamlar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 394

32. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , mehmet – 158

33. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim çok iyi, şukuladım , mehmet – 178

34. Bu konu : ” İnsanları yapay yollarla daha uzun süre hayatta tutuyoruz; Yaşlı nüfusu yok edecek kadar ölümcül olan bir şeyin ortaya çıkması sadece bir an meselesiydi. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkat çekici, sağolun , ahmet – 316

35. Afyon merkezden ben Aylin. Selam web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 31-07-2021 23:44:57

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link