Gerçekten emin değilim ve ben de bilmek isterim.

Ünlülerle hiçbir zaman ilgilenmedim ve belirli grupları gerçekten sevdiğimde bile (onları birden çok kez görmek, imzalı poster satın almak / kıyafet giymek için yeterli) insanlar hakkında elimden geldiğince az şey öğrenmeye çalışıyorum. Müzik üzerinde bir izlenim bırakan insanları sevmiyorsam ya da filmlerde izlediğim oyuncular üzerinde bir izlenim bırakıyor gibi hissediyorum.

Author

29 Comments

1. Çorum merkezden ben hatice. Mrb siten valla hayran edici, twitter da paylaştım 19-11-2020 08:42:34

2. Uşak dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . selamun aleyküm paylaşımınız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , – 415

3. İstanbul dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Merhabalar paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım , Hasan – 457

4. Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 296

5. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, saolun

6. Selam web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Erzincan merkezden ben elif yılmaz. Selam web siten vallaha billaha iyi, saolun 07-12-2020 01:01:04

8. Gürbüz Reply

Edirne dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 35

9. Gürbüz Reply

Muş dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Merhabalar sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 376

10. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 473

11. Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 359

12. Merhaba herkese web siten gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Siirt merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 16-12-2020 16:39:14

14. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

15. merhaba arkadaşlar sayfanız harbiden hayran edici, tebrikler

16. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 64

17. Trabzon dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Selamın aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 294

18. Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. Selam herkese siten inanki hayran bıraktı, sağolun , doruk – 241

19. selam arkadaşlar siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

20. Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 272

21. Kırşehir dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok güzel, sağolun , Hasan – 289

22. Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 171

23. Karaman merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 26-01-2021 03:19:14

24. Nevşehir merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki hayran edici, tebrikler 17-02-2021 00:36:24

25. Adıyaman dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , emin – 48

26. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 139

27. Sinop dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . Selam sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 277

28. Giresun dan kimler var. İnsanların beyni şarkıcılar tarafından neden bu kadar yıkanıyor? . selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , gaye – 420

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link