İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum.

Salgını belgelediğim ve virüsle ilgili deneyimlerini, düşüncelerini ve duygularını paylaşacak insanları aradığım bir proje üzerinde çalışıyorum.

El yazısıyla yazılan deneyimleri, düşünceleri ve duyguları kitabıma dahil etmek istiyorum. Bunlar iyi / kötü olabilir çok kısa veya uzun olabilir!

Bana yardım etmek istersen haberim olsun 😁

“İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum.” üzerine 26 yorum

1. Antalya merkezden ben Emine. Selam herkese siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 25-11-2020 16:10:16

2. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, sağolun , ziya – 371

3. Bartın dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selamlar sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım , – 115

4. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhaba sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , Gürbüz – 325

5. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha güzel, teraziye tıkladım , – 286

6. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hayran edici, saolun , memo – 307

7. Bilecik dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selam siten valla hayran edici, sağolun , mehmet – 462

8. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 273

9. Ankara dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 385

10. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Selam herkese sayfa valla hayran edici, face de paylaştım , hatice – 119

11. Adıyaman dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 114

12. İzmir dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selamlar sayfanız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ziya – 455

13. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 49

14. Rize merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, teşekkürler 11-01-2021 19:27:24

15. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 343

16. Balıkesir dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Merhaba herkese web siten harbiden iyi, tebrikler , – 497

17. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 242

18. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın valla hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 74

19. Muğla merkezden ben hatice. Merhabalar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 02-02-2021 11:53:26

20. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , gaye – 32

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link