Salgını belgelediğim ve virüsle ilgili deneyimlerini, düşüncelerini ve duygularını paylaşacak insanları aradığım bir proje üzerinde çalışıyorum.

Virüsle ilgili el yazısıyla yazılan deneyimleri, düşünceleri ve duyguları kitabıma dahil etmek istiyorum. Bunlar iyi / kötü olabilir çok kısa veya uzun olabilir!

Bana yardım etmek istersen haberim olsun 😁

Author

24 Comments

1. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım , gaye – 259

2. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, teraziye tıkladım

3. Tokat merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım gerçekten çok güzel, saolun 26-12-2020 18:41:21

4. Sakarya dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Slm paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 74

5. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 391

6. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 281

7. Gürbüz Reply

Burdur dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selam siteniz cidden çok güzel, face de paylaştım , Gürbüz – 293

8. Karabük dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , Aylin – 482

9. Ağrı dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Merhabalar sayfa vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , gaye – 169

10. Nevşehir dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Merhaba herkese paylaşımınız cidden hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 283

11. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 301

12. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

13. Eskişehir merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımın yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-02-2021 21:02:10

14. Bolu merkezden ben banu. Merhaba siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 02:39:33

15. Burdur merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-02-2021 17:02:42

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 183

17. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 20:00:59

18. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım

19. Afyon dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selamlar web sitesi inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , – 445

20. Manisa dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . selamun aleyküm paylaşımın valla çok güzel, sağolun , Hasan – 63

21. Bu konu : ” İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 227

22. Edirne dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . Selam herkese sayfa gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

23. Selam sayfan gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

24. Erzurum dan kimler var. İnsanların COVID-19 deneyimlerini, düşüncelerini ve fikirlerini benimle paylaşmasını arıyorum. . selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 398

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link