İnsanlar neden covid aşısını gerçekten almak istemiyor? Arkasındaki olumsuz teoriler nelerdir ve bu teoriler nereden geliyor? Bu teorilere neden “komplo teorileri” deniyor ve “komplo teorisyenleri” neden Bill Gates’ten bahsedip duruyor?

Author

11 Comments

1. Ağrı dan kimler var. İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 127

2. Gaziantep dan kimler var. İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? . Selamın aleyküm web siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 103

3. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? ” çok güzel. Merhabalar web siten inan ki hayran bıraktı, saolun , ali – 419

5. Bu konu : ” İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? ” çok güzel. Selam siten harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 59

6. Bu konu : ” İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 151

7. Ordu dan kimler var. İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? . Selam sayfa vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 245

8. Bu konu : ” İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? ” çok güzel. Mrb sayfan inanılmaz çok iyi, saolun , Emine – 495

9. Hakkari merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, tebrikler 16-04-2021 11:50:10

10. Bu konu : ” İnsanların Covid Aşısından Korkmasının Gerçek Nedeni Nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım , memo – 8

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link