Kategoriler
Genel

İnsanların DMT’yi alırken yaşadıkları varlığın Archons / Demiurge / Demons / Bad olduğunu düşünüyor musunuz?

Archons, Demiurge ya da her ne derseniz / onları / bir yönü onlar hile ve manipülasyon ustalarıdır. Onlar sıcak, sevilen, memnuniyetle hissettirebilir, sadece kendi tuzağına geri koymak için. Bütün bunları sadece bir teori olarak söylüyorum.

Bazıları öldüğünüzde, ruhunuz / ruhunuz / bilinciniz o zaman ruhunuzu hasat etmek ve onu Dünya’nın hapishane gezegenine geri almak için bir ruh tuzağı olan ışığa doğru gidiyor (ya da dürüstçe kontrol ettikleri diğer prionlar) sizi korkutmak için (korkunuz, negatif enerjiler / titreşimler, loosh). Yani elleriyle gördüğünüz aile üyesi ışık tünelinde size uzanıyor, hissettiğiniz sıcak ve sevgi dolu varlık belki de bir hile.

DMT hikayelerini okur, duyar ve araştırırsanız veya kendiniz yaparsanız, insanların bir varlıklarla karşılaştığını bileceksiniz. Bazı insanlar karşılaştıkları varlığın iyi bir mevcudiyet, belki de rehberlik, bilgi ya da sevgi olduğunu düşünürler. Bazı insanlar bu kişiler tarafından ürkütülebilir. Ne olursa olsun, başkalarının ne düşündüğüyle ilgileniyorum. Bu varlıklar Archons, demiurge, iblisler ya da her ne denirse … olabilir mi? Gerçekliğimizi kontrol eden, bilinçle etkileşime girebilenler, DMT’yi yutan ve kısa bir süre için gerçeklikten kopan formlar?

Değilse, onların ne olduğunu düşünüyorsunuz? DSÖ? Sizce DMT’yi yediğimizde nereye gidiyoruz? Bilincimiz / ruhumuz geçici olarak bedenimizden ve gerçekliğimizden dışarı atılıyor ve başka bir yere atıldı mı? Hepsi karmaşık zihinlerimizde mi?

“İnsanların DMT’yi alırken yaşadıkları varlığın Archons / Demiurge / Demons / Bad olduğunu düşünüyor musunuz?” için 13 yanıt

Düzce merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 30-05-2020 07:22:23

Giresun merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanki güzel, sosyal medyada paylaştım 14-06-2020 16:57:16

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir