İnsanların kendi aptallıkları yüzünden ölmekte olduğu corona virüsü diye bir şey yok

Şöyle bak, bedava koşan tavuk!

Tavukları kafeslere koyarsanız ve sanayileşmeye başlarsanız, hastalık yayılır ve birbirlerine bulaşırlar ve hızla ölürler.

İnsanların özgürce koşan insanlar olması gerekiyor!

Şimdi hepimiz yoğunlaşan bu kadar küçük topraklarda kafeslerde (apartman, ev vb.) Toplandık, bu yüzden birbirimize bulaştırıp hızla öleceğiz.

Dünya, insanların aptal hükümetlerden bağımsız olarak yayılması ve yaşaması gereken büyüktür ve dünya sizin! Onların değil!

“İnsanların kendi aptallıkları yüzünden ölmekte olduğu corona virüsü diye bir şey yok” üzerine 15 yorum

1. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok güzel, tebrikler 08-10-2020 07:32:10

2. Muğla merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfa cidden çok iyi, facebookta paylaştım 08-10-2020 10:50:15

3. Samsun merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten mükemmel, şukuladım 08-10-2020 11:05:30

4. Aydın merkezden ben gaye. Selamlar siten vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-10-2020 11:05:43

5. Giresun dan kimler var. İnsanların kendi aptallıkları yüzünden ölmekte olduğu corona virüsü diye bir şey yok . Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 414

Yorum yapın