Bu, sadece bu sabah birkaç kez başıma geldi. Birisi, beni asla rahatsız etmeyen bir şey olan kendi görüşünü destekleyecek bir makaleye (sadece bu alt yazıya değil) bağlantı verecek. Makaleyi gerçekten açıp okuyana kadar ve çoğu zaman başlık aslında makalenin kendisiyle ilgisi olan hiçbir şeye referans vermiyor. Kimse bunu geç saatlerde bolca fark etti mi?

Gönderen … iknowthatoneguy9
[comments]

Author

55 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Ankara merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım 21-09-2020 09:10:07

3. Niğde merkezden ben banu. Selam siteniz vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım 28-09-2020 08:08:13

4. Tekirdağ merkezden ben Emine. Selam paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, saolun 02-10-2020 09:43:17

5. Tokat merkezden ben Aylin. Slm paylaşımınız valla mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:20:34

6. Çorum dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 222

7. Yalova dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Slm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ahmet – 475

8. Erzurum merkezden ben ahmet. Slm siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 01-11-2020 15:37:07

9. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 313

10. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Slm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 87

11. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

12. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, facebookta paylaştım

13. Zonguldak dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Selamlar siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 207

14. Selam herkese web siteniz vallaha iyi, facebookta paylaştım

15. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım , – 81

16. Edirne merkezden ben memo. Selamlar siten süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-12-2020 18:17:56

17. Bursa dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Aylin – 130

18. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 58

19. Aydın merkezden ben ali. Merhaba sayfa süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 18-12-2020 01:19:26

20. Mardin merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 22-12-2020 23:16:47

21. Afyon dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Selam herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 383

22. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 129

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Selam herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 426

24. Sivas dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Mrb sayfan inanılmaz iyi, facebookta paylaştım , ali – 84

25. Bartın dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Selamlar sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 393

26. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , mehmet – 201

27. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , ziya – 104

28. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 303

29. Elazığ dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Selamlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 114

30. Gürbüz Reply

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Mrb paylaşımın harbiden iyi, face de paylaştım 30-01-2021 12:03:45

31. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkat çekici, teşekkürler

32. Samsun dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Merhabalar siten vallaha dikkatimi çekti, saolun , ali – 293

33. Hatay merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz gerçekten mükemmel, şukuladım 19-02-2021 00:32:04

34. Ağrı dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . selam arkadaşlar sayfan gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 40

35. Ardahan merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 28-02-2021 19:41:57

36. Uşak merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-03-2021 00:12:24

37. Ardahan merkezden ben ziya. Slm sayfan yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 05-03-2021 08:08:07

38. Konya dan kimler var. İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 368

39. Slm paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 27-03-2021 15:29:41

41. Selam herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

42. Kütahya merkezden ben mehmet. Selam siten ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 14-04-2021 16:23:25

43. Sinop merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz mükemmel, saolun 17-04-2021 07:50:15

44. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Mrb web siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , Emine – 296

45. Hatay merkezden ben ali. Slm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım 26-04-2021 04:28:38

46. Merhaba paylaşımın valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

47. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 74

48. Bu konu : ” İnsanların manşetlere göndermelerinden ve bunu haber olarak göstermekten gerçekten yorulmak. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 497

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link