Hempstead çocuk istismarı vakasını araştırırken, Tedo ağında gerçekten kolay ve yaygın pedogate içeriğine ne kadar kolay erişildiğini gösteren ilginç bir video buldum: https://youtu.be/CWmr_VjwOaA?t=611YouTube

Niçin PedoGate’in web üzerinde gerçek olduğunu kanıtlamaya çalışıyoruz, bunun TOR ağında ve bunun hakkında zaten zaten bilinen kolluk kuvvetleri üzerinde her yerde bulunabilen dünya çapında bir operasyon olduğunu kanıtlamak yerine.

TOR’daki suçlayıcı içeriğe nasıl erişileceğine dair kanıt ve talimatlar göstermek gibi, bunu durdurmak için kitle kaynaklı bir çaba / hareket oluşturmak yerine bunu neden halktan uzak tutun. Sorumlu bu kolluk kuvvetleri, onu durduracak güce veya güce veya kaynağa sahip değildir.

Bu konuda bir şey yapmalarını beklemek yerine, bu kamuoyunu açmalı, WEB’de TOR’da olan her şeyi açığa çıkarmalı ve mümkün olduğunca çok insanın yardımını sormalıyız.

Çocuk istismarı ve cinayetle ilgili tüm soruşturmaları açık kaynak kodlu yapın.

Author

98 Comments

1. Muş merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 08-05-2020 16:42:13

2. Slm bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

3. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 10-05-2020 11:30:15

4. Giresun merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 10-05-2020 18:29:08

5. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:09:44

6. Denizli merkezden ben Emine. Slm web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 08:32:31

7. Merhabalar paylaşım vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

8. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler 14-05-2020 08:32:44

9. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler 14-05-2020 08:32:52

10. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

11. Edirne merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, teşekkürler 22-05-2020 00:36:13

12. Selamın aleyküm sayfan harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

13. Elazığ merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 28-05-2020 22:19:38

14. Artvin merkezden ben mehmet. Slm web siten inan ki çok iyi, twitter da paylaştım 31-05-2020 03:10:27

15. Mrb paylaşımınız harbiden güzel, linkedinde paylaştım

16. Sakarya merkezden ben banu. Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 07-06-2020 23:51:00

17. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

18. Kayseri merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten harbiden iyi, saolun 15-06-2020 18:47:53

19. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım

20. Karaman merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz gerçekten iyi, teşekkürler 23-06-2020 13:32:13

21. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, saolun

22. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

23. Van merkezden ben doruk. selamun aleyküm web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-07-2020 10:02:12

24. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm web sitesi yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 12:54:26

25. Merhaba paylaşım valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

26. Denizli merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfanız valla çok güzel, sağolun 25-07-2020 21:21:52

27. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, sağolun

28. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten inanki hayran edici, face de paylaştım 29-07-2020 07:13:24

30. Aydın merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 03-08-2020 09:56:53

31. Gürbüz Reply

Niğde merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 06-08-2020 03:38:41

32. elif yılmaz Reply

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 06-08-2020 22:20:11

33. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler 10-08-2020 08:54:51

34. Bitlis merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 11-08-2020 01:55:57

35. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım

36. Osmaniye merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım 20-08-2020 13:33:20

37. Selamın aleyküm paylaşım yeminle çok iyi, saolun

38. Merhaba herkese web siteniz inan ki mükemmel, tebrikler

39. Gürbüz Reply

Adana merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 05:08:57

40. Zonguldak merkezden ben ahmet. Mrb siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler 06-09-2020 23:13:59

41. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden mükemmel, twitter da paylaştım 07-09-2020 19:10:41

42. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun

43. Kocaeli merkezden ben banu. Merhabalar web siten inanılmaz çok güzel, teşekkürler 17-09-2020 02:08:14

44. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler

45. Mrb paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım

46. Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

47. Merhaba web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler

48. Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 17-10-2020 09:26:54

49. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selam herkese web siten valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 365

50. Gürbüz Reply

Mrb web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler

51. Bilecik merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 31-10-2020 18:48:49

52. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 157

53. Bingöl dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . Merhaba sayfa inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 282

54. Gürbüz Reply

selamun aleyküm sayfan inanki mükemmel, tebrikler

55. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selamlar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 484

56. Gürbüz Reply

Bilecik merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 06-12-2020 14:24:03

57. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selam web siten inan ki güzel, şukuladım , Aylin – 127

58. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, saolun , ali – 194

59. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle hayran bıraktı, saolun , Emine – 389

60. Zonguldak merkezden ben doruk. Mrb sayfan inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 20-12-2020 08:59:54

61. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 122

62. Malatya merkezden ben Aylin. Merhabalar siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım 02-01-2021 08:38:47

63. Gürbüz Reply

Merhaba web siten vallaha dikkat çekici, tebrikler

64. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Slm sayfa ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 278

65. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 480

66. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Slm web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 234

67. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selam siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 25

68. Bingöl merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz inanki çok iyi, facebookta paylaştım 20-01-2021 10:03:48

69. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım

70. Kırıkkale dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . Slm bu web sitesi valla güzel, şukuladım , – 68

71. Muş dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 388

72. Kastamonu dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . Selam sayfa yeminle iyi, face de paylaştım , – 390

73. Balıkesir merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan inanki ilgi uyandırıcı, sağolun 05-02-2021 02:07:36

74. Kütahya merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 08-02-2021 03:14:57

75. Malatya dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . Merhaba herkese paylaşım ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 96

76. İzmir merkezden ben emin. Selamlar siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 04:33:01

77. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi güzel, twitter da paylaştım

78. Kayseri merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 20:17:05

79. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Merhaba paylaşım süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 493

80. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba siteniz harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 06-03-2021 22:41:31

81. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , – 451

82. Yalova dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . selam arkadaşlar sayfanız yeminle hayran edici, sağolun , ahmet – 423

83. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 51

84. Yalova merkezden ben ali. Selam herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 25-03-2021 06:36:16

85. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Slm siten ciddiyim çok güzel, sağolun , banu – 413

86. Çanakkale merkezden ben ali. Selam paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 16-04-2021 03:21:40

87. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 235

88. Adana dan kimler var. İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? . Mrb web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 126

89. Bu konu : ” İnsanların PedoGate / Pizzagate’in gerçek olduğunu kanıtlamaya çalıştıklarını ve web’deki web sitelerini suçlayıcı içeriğe baktıklarını fark ettim, ancak TOR’a giderseniz aslında her yerde reklam veriyorlar, bu uluslararası gizli servislerin zaten bunu bilmediğini düşünüyor musunuz? ? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 138

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link