İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim

Hitler,

“Çünkü Zenciler Haberin İsrail’in gerçek Çocukları olduğunu biliyorlar ve Amerika’ları gizli tutmak için Zenciler Amerika’ya şantaj yapacaklar.

Vasiyetname Amerika’yı zorlayacak, Yahudiler kim olduklarını biliyorsa dünya hakimiyeti için planları işe yaramayacak.

Amerika’nın siyah vatandaşları, tüm bu zaman boyunca İsrail Çocuklarına kötü muamele ve ayrımcılığa uğradıklarını ve linç ettiklerini bilmekten korkacaklar.

Aynı şeyi yaptığı için Mısır’ı yok ederken Tanrı’nın onları yok edeceğinden korkacaklar. Elit, İlluminati bunu her ne pahasına olursa olsun bir sır olarak saklıyor.

Öldükten sonra, bir gün, sadece bir kez bu tohumu besleyip öğrenip öğrenene kadar filizlenene kadar insanlarda bir tohum ekmeye benzeyen bu mesajla 3. Dünya Savaşı’na neden olacağım.

Hitler haklıydı.

“İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim” üzerine 31 yorum

1. Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 04:28:01

2. Bursa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2020 04:28:01

3. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-07-2020 04:55:59

4. İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 28-07-2020 23:02:15

5. Eskişehir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese sayfan inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 15-08-2020 04:05:00

6. Gümüşhane merkezden ben gaye. Merhabalar web siten inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 08:21:50

7. Nevşehir merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 13:11:30

8. Zonguldak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, saolun 09-10-2020 15:13:22

9. Amasya merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 08:47:55

10. Bu konu : ” İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha güzel, şukuladım , gaye – 477

11. Batman dan kimler var. İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim . Merhaba siten inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 356

Yorum yapın