Kategoriler
Genel

İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim

Hitler,

“Çünkü Zenciler Haberin İsrail’in gerçek Çocukları olduğunu biliyorlar ve Amerika’ları gizli tutmak için Zenciler Amerika’ya şantaj yapacaklar.

Vasiyetname Amerika’yı zorlayacak, Yahudiler kim olduklarını biliyorsa dünya hakimiyeti için planları işe yaramayacak.

Amerika’nın siyah vatandaşları, tüm bu zaman boyunca İsrail Çocuklarına kötü muamele ve ayrımcılığa uğradıklarını ve linç ettiklerini bilmekten korkacaklar.

Aynı şeyi yaptığı için Mısır’ı yok ederken Tanrı’nın onları yok edeceğinden korkacaklar. Elit, İlluminati bunu her ne pahasına olursa olsun bir sır olarak saklıyor.

Öldükten sonra, bir gün, sadece bir kez bu tohumu besleyip öğrenip öğrenene kadar filizlenene kadar insanlarda bir tohum ekmeye benzeyen bu mesajla 3. Dünya Savaşı’na neden olacağım.

Hitler haklıydı.

“İnsanların sadece kendilerini nasıl düşündüklerini vurgulamak için Yahudiyi Siyahla değiştirdim” için 13 yanıt

Bursa merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-07-2020 04:28:01

Bursa merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 09-07-2020 04:28:01

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam siten cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-07-2020 04:55:59

Mersin merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız yeminle iyi, teşekkürler 11-07-2020 18:30:53

İzmir merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 28-07-2020 23:02:15

Yozgat merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım 06-08-2020 22:20:20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir