İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz?

Annem, daha sağlıklı bir insanın daha fazla fayda sağlayacağı için hayat desteğinden birini almak zorunda kaldığı zaman çalıştığı hastanede vurulacak ya da saldırı yapacak kadar gerginim. Amerika'da ve tüm hasta akınına bakamayacakları takdirde vurulacaklarından veya başka bir şeyden korkuyorum.

“İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz?” üzerine 82 yorum

1. Niğde merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 30-03-2020 19:37:00

2. Iğdır merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşım inanki iyi, facebookta paylaştım 30-03-2020 19:37:13

3. Sivas merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 30-03-2020 19:38:15

4. Ardahan merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 30-03-2020 20:09:47

5. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siteniz inanki dikkatimi çekti, şukuladım 03-04-2020 00:55:08

6. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-04-2020 09:34:38

7. Muğla merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-04-2020 19:11:25

8. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok iyi, tebrikler 20-04-2020 10:56:07

9. Hakkari merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-04-2020 23:02:52

10. Yalova merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun 23-04-2020 04:59:18

11. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 24-04-2020 17:21:03

12. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın inan ki iyi, tebrikler 10-05-2020 10:51:51

13. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selamun aleyküm paylaşım valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2020 16:57:04

14. Kilis merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 11-06-2020 08:45:45

15. Gümüşhane merkezden ben ali. Merhabalar web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 27-06-2020 12:41:49

16. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 00:39:07

17. Edirne merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım 14-08-2020 16:28:02

18. Şanlıurfa merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 16-08-2020 13:34:02

19. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız vallaha çok iyi, twitter da paylaştım 04-09-2020 15:42:12

20. Sinop merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız inanki çok iyi, teraziye tıkladım 06-09-2020 03:32:38

21. Zonguldak merkezden ben doruk. Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 08-10-2020 08:30:56

22. Bu konu : ” İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , hatice – 489

23. Erzurum merkezden ben ziya. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 29-10-2020 05:04:53

24. Tekirdağ dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 408

25. Bu konu : ” İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 110

26. Bu konu : ” İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 178

27. Bursa dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkat çekici, teraziye tıkladım , ahmet – 49

28. Karabük dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, saolun , ali – 314

29. Zonguldak dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , mehmet – 464

30. Muş merkezden ben gaye. Merhabalar paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 05-12-2020 18:51:58

31. Bilecik merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 09-12-2020 00:42:13

32. Kayseri merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 15-12-2020 23:04:26

33. Burdur dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam paylaşımınız yeminle çok güzel, tebrikler , gaye – 432

34. Bu konu : ” İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese siteniz süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , memo – 247

35. Elazığ dan kimler var. İnsanların, sevmediklerine malzeme yetersizliğinden dolayı COVID için tedavi etmeye devam edemeyeceklerini söylemeye şiddetli tepki vermeleri konusunda endişelenecek kadar çok şey olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar web siten ciddiyim güzel, saolun , elif yılmaz – 44

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link