“İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar.

Başka bir Kill Gates dizisi olduğum için üzgünüm, yaşlı ve zihinsel olarak yorucu olduklarını biliyorum. Bill Gates’i seviyorum. O bir bok parçası ama o sadece bir günah keçisi kuklası. Başkalarını kandırma fikrinden sıyrılması gereken üzgün, yalnız yaşlı bir adamdır, ama biz onu seviyoruz.

Evet başlık garip geliyor. Sizi Tanrı’ya inandıran ama görünüşe göre bu bir şey olan bir gen. Bunların hepsinin Horus aeon’u / kova shibang çağı ile hizalanması ilginçtir ki bu bizi sözde inanma durumundan bilme durumuna geçirecektir.

İşte, Vmat2 geninin Tanrı inancından nasıl sorumlu olduğu ve bunu “aşırı dinci” terör saldırılarını önlemek için nasıl kullanabilecekleri hakkında konuşan kapıların bir klibi (muhtemelen en önemli ve izlemeye değer tek video). https://m.youtube.com/watch?v=GELntk2_q9s

İşte gen düzenlemeden bahseden kapılar (trans hümanizm kimse var mı?) https://m.youtube.com/watch?v=YNbOS4UBbDI

İşte “onlar” olduğunu iddia eden bir adam hakkında bir makale [vaccine manufactures?] Tanrı’yı ​​öldürdüğünü ve ruhunu hissedemediğini. Bağlantıyı görüyor musun? https://rinascimentoitalia.it/wp-content/uploads/2020/10/Hal-Turner-Radio-Show-_Theyve-Killed-God-I-Cant-Feel-God-My-Soul-Is-Dead_-AstraZeneca- Duruşlar-CO.pdf

Öldürme Bill’den nefret etmeyin lütfen … o kurbanlık bir günah keçisi. Önümüzdeki yıl covid için ölecek.

gönderen … CanMurky49
[comments]

““İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar.” üzerine 25 yorum

1. Giresun merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 26-11-2020 17:34:33

2. Bu konu : ” “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. ” çok güzel. Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 441

3. Bu konu : ” “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. ” çok güzel. Slm sayfan inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 309

4. Adana dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Merhaba web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 26

5. Tokat dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Selamlar siten ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , emin – 497

6. Aydın dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Selam siteniz vallaha güzel, tebrikler , memo – 434

7. Bu konu : ” “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden çok iyi, teşekkürler , – 143

8. Siirt merkezden ben doruk. Merhaba web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım 26-12-2020 00:42:49

9. Trabzon dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Mrb web siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , doruk – 392

10. Iğdır dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Merhaba web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 284

11. Bu konu : ” “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 500

12. Trabzon dan kimler var. “İnsanların Tanrı’ya inanmasına / inanmasına izin vermekten” sorumlu “Tanrı Geni” ni öldürmek istiyorlar. . Merhabalar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 84

13. Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 02:49:40

14. Ardahan merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, şukuladım 16-02-2021 21:57:26

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link