Sayısız insan, inançlarının yanlış olduğu kesin olarak gösterildikten çok sonra da bir inanca tutunmaya devam edecek. Çoğu durumda, kişinin karakterinin gücünü nasıl belirlediğine bağlıdır.

Pek çok insan, inançlarınıza bağlı kalmanın bir güç göstergesi olduğuna ve zayıf insanların inançlarını terk etme olasılıklarının güçlü insanlara göre daha muhtemel olduğuna inanır … Ancak bu mantık, bir inancı çürüten kanıtlar karşısında tamamen yanlıştır.

Bir inancı çürüten kanıtlar karşısında, yeterince alçakgönüllü ve hatalı olduklarını kabul etmenin ve yanlış bir inancı terk etmeyi seçmenin utancıyla başa çıkmaya istekli olan güçlü karakterli insanlardır. İnsanların fikrinizi değiştirdiğiniz ya da onlarla bir kez anlaştığınızda onlara katılmadığınız için size karşı yükleyeceği tepkiyi göz önünde bulundurduğunuzda yanılıyorsanız, kabul etmek için güce ihtiyacınız var. Hatalı olduklarını kabul edemeyecek kadar zayıf olan ya da yanıldıklarını kabul etmenin utancından korkan insanlar, kanıtları çürütmek karşısında yanlış inançlara tutunan kişilerdir.

Kendinizi inançlarınızın birçok iyi kanıtla çeliştiği bir durumda bulursanız ve inançlarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekebileceğini düşünürseniz, lütfen şunu bilin: Hatalı olduğunuzu kabul etmek, güçlü bir güç gösterisi zayıflık gösterisi; Yanlış bir inanca tutunmak, çünkü inançların asla değişmemesi gerektiğini düşünürsünüz, karakter zayıflığının bir göstergesidir.

Author

69 Comments

1. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

2. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım

3. Aksaray merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2020 01:58:21

4. elif yılmaz Reply

Iğdır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın harbiden çok iyi, saolun 03-09-2020 02:30:13

5. Selam herkese paylaşımınız valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

6. elif yılmaz Reply

Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım

7. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 15-09-2020 19:13:24

8. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım

9. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten yeminle hayran edici, saolun 20-09-2020 18:34:13

10. Diyarbakır merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım 24-09-2020 07:48:46

11. Bursa merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 27-09-2020 04:30:58

12. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

13. selam arkadaşlar sayfan süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım

14. Mersin merkezden ben memo. Slm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 19-10-2020 05:30:16

15. Trabzon merkezden ben emin. Merhaba web siten inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-10-2020 02:19:24

16. Mrb web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki hayran edici, sağolun , ahmet – 32

18. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım

19. Malatya merkezden ben ahmet. Mrb sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-11-2020 00:49:30

20. Uşak merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran edici, face de paylaştım 23-11-2020 22:14:29

21. Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

22. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanki dikkat çekici, sağolun , banu – 147

23. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , gaye – 142

24. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Merhaba siteniz inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 136

25. Antalya dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 273

26. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfa inan ki hayran edici, sağolun 10-12-2020 11:49:31

27. Yozgat dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, saolun , banu – 86

28. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. elif yılmaz Reply

Eskişehir merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 24-12-2020 14:46:02

30. selam arkadaşlar sayfa inanki mükemmel, face de paylaştım

31. Batman merkezden ben ali. Selam siteniz vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 27-12-2020 18:58:02

32. Mrb web siteniz inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

33. Eskişehir merkezden ben emin. selam arkadaşlar paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 04-01-2021 02:49:24

34. Muş merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım 10-01-2021 19:54:52

35. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, saolun

36. Malatya dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 279

37. Antalya merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 18:56:44

38. Gürbüz Reply

Elazığ merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 06:55:39

39. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 47

40. Burdur merkezden ben . Selam herkese web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler 30-01-2021 00:54:20

41. Çorum merkezden ben ali. Selam bu web sitesi vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım 02-02-2021 11:56:54

42. İzmir merkezden ben memo. selamun aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler 02-02-2021 11:57:01

43. Osmaniye merkezden ben ali. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 22:27:29

44. Manisa dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 361

45. Edirne dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 27

46. Hatay merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfan cidden dikkat çekici, face de paylaştım 14-02-2021 06:36:43

47. Selam paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

48. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 19-02-2021 06:26:31

49. Şanlıurfa merkezden ben banu. Selamlar web siteniz valla çok iyi, saolun 19-02-2021 06:26:38

50. Slm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

51. Tekirdağ dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Selam sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 225

52. Edirne dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Selamın aleyküm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 447

53. Gümüşhane dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 101

54. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımın harbiden güzel, teraziye tıkladım

55. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Selam sayfanız cidden hayran bıraktı, şukuladım , elif yılmaz – 477

56. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Selam herkese web siten süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım , Hasan – 204

57. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. . Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 253

58. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, saolun

59. Selam herkese siteniz süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

60. Eskişehir merkezden ben emin. Merhaba siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 10-04-2021 23:06:58

61. Selam herkese web siten yeminle hoşuma gitti, sağolun

62. Selamın aleyküm siten ciddiyim hayran edici, sağolun

63. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Merhaba sayfa harbiden hayran edici, teşekkürler 30-04-2021 01:25:52

64. Merhaba paylaşımın ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

65. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ahmet – 65

66. Burdur merkezden ben gaye. Selamlar web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 07-05-2021 03:44:15

67. Bu konu : ” İnsanların yanlış olduğu kanıtlandıktan sonra neden komplolara inanmaya devam ettiklerine dair teori … “karakter gücü” ile ilgilidir. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 494

68. Merhaba web siteniz cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link