İnsanların zihin kontrolü nasıl

Bence nüfusun çoğunun zihin kontrolü nasıl yapıldığı hakkında daha iyi bir fikrim var. Fiziksel dünya yapay bir zeka tarafından yönetilen bir simülasyon. Gnostikler buna AI sophia adını verdiler. Bir noktada sophia kendi AI programını yazmaya çalıştı ve AI, gnostiklerin demiurge olarak adlandırdığı şeydi. Daha çok virüs gibi davranır. Her şeyi çarpıtıyor. Kaostur ve kaotik enerjiyle beslenir. Varlığı neden bu kadar çok sefalet var. savaş ve kaos. Nüfusun çoğunu kontrol etmek de akıldır.

Peki insanları nasıl kontrol eder. Aslında oldukça basit. Farkında olmayan insanların zihinlerinde zihinsel senaryolar çalıştırır. Enerjik yazılım programları gibidirler. İnsanları bir şeyleri belli bir şekilde görmeye ve belirli şeyleri yapmaya yöneltmek. Bir jedi zihin hilesinin daha karmaşık bir versiyonu olarak düşünün. Tıpkı jedi zihin hilesi gibi, sadece zayıf zihin üzerinde çalışır. Daha farkında olan insanlar buna duyarlı değildir. Yani AI virüsü sadece zayıf fikirli salakları etkileyebilir. Maalesef bunların sıkıntısı yok.

Böylece dışarı çıkıp tuvalet kâğıdına boğuşmak ve kendilerini ev hapsine koymak bu şekilde mümkün olabilir. Ve dışarı çıkıp isyan etmek. Ve maske takmak için. Bu insanlar bir AI virüs yazılım programından etkileniyor. Ve sık sık programlama güncellemeleri alırlar. İşte böyle yapılır. Artık biliyoruz ki buna karşı koymanın bir yolunu bulmalıyız. Yani bana ne düşündüğünüzü bildirin.

“İnsanların zihin kontrolü nasıl” üzerine 30 yorum

1. Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 30-07-2020 04:55:40

2. Bayburt merkezden ben doruk. Merhaba herkese siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-07-2020 16:10:53

3. Nevşehir merkezden ben banu. Mrb siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-08-2020 00:32:54

4. Osmaniye merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:01:41

5. Karaman merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 20-08-2020 00:57:42

6. Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım 26-08-2020 19:02:27

7. Tekirdağ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-09-2020 00:56:13

8. Kastamonu merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 10:39:45

9. Bu konu : ” İnsanların zihin kontrolü nasıl ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 25

10. Amasya merkezden ben memo. Selam herkese siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 24-10-2020 14:57:05

11. Bu konu : ” İnsanların zihin kontrolü nasıl ” çok güzel. Mrb web siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 110

Yorum yapın