İnsanlarla uğraşmak

SS: Başkaları, rock’çılarından uzak olduklarını düşünen insanlarla nasıl başa çıkıyor

Onlara bilgi yaymaya çalışırken size züppe içiyormuşsunuz gibi bakan insanlarla nasıl başa çıkıyorsunuz? Covid, Medya manipülasyonu, yanlış bayraklar vb. Hakkında mı?

“İnsanlarla uğraşmak” üzerine 16 yorum

1. Malatya dan kimler var. İnsanlarla uğraşmak . Selam sayfa harbiden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 131

2. Ankara merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 10-01-2021 00:58:05

3. Bu konu : ” İnsanlarla uğraşmak ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle hayran edici, saolun , Aylin – 435

4. Bu konu : ” İnsanlarla uğraşmak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 424

5. Hatay merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 11-01-2021 18:21:40

6. Bursa merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, tebrikler 15-01-2021 11:18:46

7. Bu konu : ” İnsanlarla uğraşmak ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok iyi, teşekkürler , doruk – 459

8. Kahramanmaraş dan kimler var. İnsanlarla uğraşmak . Selam herkese web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 439

9. Bu konu : ” İnsanlarla uğraşmak ” çok güzel. Mrb web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 92

10. Ordu dan kimler var. İnsanlarla uğraşmak . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 105

11. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese siten cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 01:28:56

12. Giresun dan kimler var. İnsanlarla uğraşmak . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link