RICE’ın tam formu

Çünkü Herkes RICE’ı doğrudan veya dolaylı olarak yer:

R -Ödül : Para/cinsiyet/pozisyon/herhangi bir arzu dolu dolu I- İdeoloji : İnsanın büyüdüğü her yerde herkesin farklı ideolojisi vardır C-zorlama : zorla, baskı, zorlama E-Ego : insanda ortak özellikler

…Direct-Secret-1316 tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Bilecik merkezden ben ali. Selamlar siteniz inanılmaz hayran edici, şukuladım 15-07-2021 20:48:39

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın valla çok güzel, saolun , elif yılmaz – 30

3. Iğdır merkezden ben Emine. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, şukuladım 16-07-2021 00:02:15

4. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 11

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 300

6. Hatay dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . Selam siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 118

7. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, şukuladım

8. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Slm web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun , Emine – 285

9. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Selam sayfa gerçekten mükemmel, saolun , ziya – 410

10. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 162

11. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan cidden çok iyi, tebrikler , ahmet – 113

12. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Merhaba paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 414

13. Merhaba herkese siteniz yeminle çok güzel, twitter da paylaştım

14. Uşak dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . Slm web siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , emin – 215

15. Elazığ merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler 01-08-2021 21:33:27

16. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 383

17. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

18. Mersin dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, tebrikler , mehmet – 453

19. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 184

20. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

21. Bolu merkezden ben ali. Mrb siteniz inanki hayran edici, saolun 23-08-2021 13:41:51

22. selam arkadaşlar siten inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Adıyaman dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, şukuladım , banu – 491

24. Selam herkese paylaşımınız cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Ağrı dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . selamun aleyküm web sitesi harbiden hoşuma gitti, sağolun , Emine – 432

26. Bu konu : ” İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 373

27. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

28. Hatay dan kimler var. İnsanlarla ve insanlarla olan tüm çatışmaların/sorunların nedeni . Selam herkese siten vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 133

29. selam arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

30. selamun aleyküm bu web sitesi cidden güzel, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment