İnsanlık için teknolojik son oyun

Star Trek Next Gen’de, mürettebatın bir kısmının bir gezegende yabancı bir bilim adamıyla konuşmak için habersiz göründüğü bir bölüm var, çünkü bilim adamı warp sürücüsünü buldu.

Federasyonun politikası sözde yabancı kültürlere müdahale etmiyor, AMA bir kültür warp sürücüsünü anladığında, kendilerini tanıtmak ve kültürü federasyona katılmaya davet etmek federasyonun sorumluluğundadır.

Sadece söylüyorum .. warp drive ile bilim camiasında artan bir ilgi var .. Son 6 ayda en az iki yeni bilimsel makale çıktı. Ayrıca, ifşa edilmesi için ABD hükümetinin unsurlarından gelen bu itici güç var. Ayrıca Pias patentlerimiz de var … Çinliler aynı teknoloji üzerinde çalıştıkları için kamuoyuna açıklandı.

Muhtemelen hiçbir şey yok ama beni düşündürüyor ..

IMO tıpkı biyolojik evrim gibi (ki bu zaten basit olduğuna inanmıyorum ve muhtemelen bizim geliştirmemize müdahaleler olmuştur) teknolojik ilerleme, kendi evrimidir, muhtemelen er ya da geç genel AI ile sonuçlanır ..

Ancak genel yapay zekaya ulaşamasak bile, teknolojik evrimin bir son noktaya varmak için önceden belirlenmiş olduğuna ve her zaman önceden belirlenmiş olduğuna inanıyorum. Bu son noktanın tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama her zaman birinin bildiğini hissettim çünkü bu sürekli inovasyon itkisi, toplumu yeniden tasarlamaya yönelik sürekli bir itme ile çakışıyor, bu uzun zamandır devam ediyor … ama özellikle endüstriyel devrim ve bu hızlanan değişim itkisi, son yıllarda gittikçe daha belirgin ve diktatörce.

Organik değil ya da insanlardan değil, her zaman kuruluş MSM’den geliyor … yani temelde bankalardan.

Habersiz olduğumuz bir hedefe doğru itiliyoruz ama meydan okurcasına, hepimizi o hedef nereye ve her yere iten koordineli bir propaganda var. Kesinlikle doğal ya da dünyanın geniş nüfusunun isteyerek gitmek istediği bir şey değil. Sürekli propaganda ve programlamanın devreye girdiği yer burasıdır.

Sonunda bir trans hümanizm ve bir Borg kollektif kovan zihninin akılsız bir parçası olma şansı olabilir … ama hey, 1000+ yaşa kadar yaşayacaksın, yaşasın.

Sonuç olarak, tüm bu “ilerleme” bir yere gidiyor ve bir yer önceden belirlenmiş bir yer. Her zaman bunu hissettim ve dünyada her şeyin sadece bir tesadüf olması için çok fazla şey oluyor.

İnsanlık için bir öngörü bana şovu hiçbir zaman insanlığın yönetmediğini söylüyor. Çünkü önceden bilirsek, gittiğimiz yere gitmemeliyiz Muhtemelen kötü bir fikir ama aynı zamanda insanlığımızın kontrolü elindeyse, nasıl tarım yapacağımızı ve bakacağımızı anladığımızda muhtemelen teknolojiler geliştirmeyi bırakırdık. bizim topluluklarımız ve görünüşe göre bu yaşam biçimini binlerce yıldır sürdürüyoruz… sanayi devrimine kadar.

İnsanların benimle aynı fikirde olmayacaklarını ve sanayileşmenin insanlığın başına gelen en iyi şey olduğunu iddia edeceklerini biliyorum, ama cidden? Muhtemelen kaçınılmazdı ama …

Sanırım bu salgın / dolandırıcı, adını ne seçerseniz seçin, çoğu insanın gerçekten insanların ne olduğunu, nereye gittiğimizi ve neden oraya gittiğimizi yeniden değerlendirmesine neden oldu. Bu sürekli ilerlemenin en çok ilgisini çeken kişi kimdir? Hepimiz coolaidi içmek için yeniden eğitilmemiz gerekiyorsa?

Yoksa bu son aşamaya ulaşmak için insanlığın ve medeniyetin tüm amacı bu muydu? Artık bir amacımız olmadığına göre nihayet amacımızı anlıyor muyuz?

This Post Has 12 Comments

1. ahmet

Adana merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 01-04-2021 00:06:06

2. ahmet

İzmir dan kimler var. İnsanlık için teknolojik son oyun . Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, face de paylaştım , ahmet – 194

3. mehmet

Bu konu : ” İnsanlık için teknolojik son oyun ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle iyi, tebrikler , mehmet – 210

4. emin

Adana merkezden ben emin. Mrb web siten ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 01-04-2021 00:28:57

5. banu

Elazığ dan kimler var. İnsanlık için teknolojik son oyun . Mrb paylaşımın inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 176

6. ahmet

Bu konu : ” İnsanlık için teknolojik son oyun ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 201

7. memo

Eskişehir dan kimler var. İnsanlık için teknolojik son oyun . Selamın aleyküm siten cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 133

8. mehmet

Karaman dan kimler var. İnsanlık için teknolojik son oyun . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, sağolun , mehmet – 449

9. doruk

Burdur merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 02-04-2021 22:52:21

10. Emine

Aksaray merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim çok güzel, tebrikler 05-04-2021 16:21:59

11. Gürbüz

Konya dan kimler var. İnsanlık için teknolojik son oyun . selamun aleyküm paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Gürbüz – 462

12. elif yılmaz

Bu konu : ” İnsanlık için teknolojik son oyun ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 50

Bir cevap yazın