Ne zaman birine ana fikirden sapan bir şey söylesem, sadece internete giriyorlar, google’a giriyorlar ve dostane bir otorite zaten bekliyor ve o kişiye, her şeyin yolunda olduğunu ve endişelenmeye gerek olmadığını söylüyor.

Bu ne zaman olursa olsun, sosyal çevremden daha fazla atılma riskini alıyorum.

…Prinz-Midas tarafından gönderildi
[comments]

23 Comments

1. Ordu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten güzel, face de paylaştım 20-08-2021 06:10:34

2. Erzurum merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan inanki mükemmel, face de paylaştım 20-08-2021 06:17:10

3. Selamın aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

4. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 90

5. Düzce dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . selamun aleyküm sayfa vallaha güzel, tebrikler , – 180

6. Ağrı dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Selam bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 349

7. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 05:32:48

8. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, saolun

9. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa yeminle çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 21

10. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 224

11. Kırklareli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım 24-08-2021 10:03:10

12. Muğla dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , mehmet – 158

13. İstanbul dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Selam herkese siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 298

14. Mrb bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

15. Ankara dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Slm sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 283

16. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki iyi, facebookta paylaştım , ziya – 219

17. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 114

18. Bu konu : ” İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor ” çok güzel. Merhabalar web siten inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , – 30

19. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 08-09-2021 06:42:53

20. Amasya dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Selam herkese web siten inanki güzel, twitter da paylaştım , ziya – 160

21. İstanbul dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , memo – 413

22. Adana dan kimler var. İnsanlık şu anda büyük ölçekli bir Milgram deneyinde yer alıyor . Mrb siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , ali – 455

Write A Comment